Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kövér fickóval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kövér fickóval?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Kb. 160 kiló. Most hétvégén többed magunkban felmegyünk Budapestre, és gondoltam miért ne?

Viszont félek attól, hogy összenyomna. Tegnap lemértem és 78 kiló vagyok.

Ötletek? Tanácsok?


2016. aug. 19. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Te legyél felül.
2016. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
neked is jó ferde ízlésed van, szó se róla (márha elhinném, hogy ez nem kamu)
2016. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18 évesen 45-50 kiló voltam az akkori párom 130 kiló volt... De még 22 évesen is élek. De ha félsz akkor csináld lovagló pózban
2016. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
160 kg nem kevés azt mondom egy férfinél a plafon a 120 kg....
2016. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Végül is amennyi fétis van a Jabba fétis is belefér...
2016. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fuj...
2016. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Csak attól félsz, hogy összenyom?

Attól nem, hogy nem tudsz felizgulni rá?...

2016. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Végülis ja legyél te felül.
2016. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm férje is hasonló kaliber,bár a csaj is 75-80 kiló körül mozog. Úgy tudom általában a feleség van felül vagy kutya póz. De amúgy ha nem fekszik rád, hanem a kézen támaszkodik, akkor nem nyom össze.

Én is szexeltem már nálam jóval nehezebb pasival, bár ő a kondi miatt volt nehezebb, de annyira nem problémás mint az ember hinné...

24L

2016. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ráülni sem fogsz tudni nagyon,hacsak nem tudsz spárgát csinálni,annyira terebélyes lesz, hogy ha rá is ülsz és kivadászod a farkát a háj alól nem fogsz tudni mozogni.Mellesleg fizikailag gondolom irtó szar kondiban van,ne várd azt hogy majd ő felül van tartja magát és jól megkefél,mert kb elfárad 10lökés után.Harmadik meg az hogy gondolom nem szexelt már rég,max recskázott,így felkészülhetsz arra hogy gyors menet lesz.Nem fikázódás,nekem ilyen volt a dolog,tapasztalat.
2016. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!