Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak mit szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak mit szeretnétek első szexnél? Ha.

Figyelt kérdés

Ha a lány teljesen csupasz mindenhol(szőr mentes) vagy ha az intim részen maradhat.

És ha tanítani kéne vagy inkább jobban esne ha tudna mit kezdeni veled,magával?

Kort is légyszíves:)



2016. aug. 19. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy rövid fazonra nyírt vagy csupasz. A tapasztalt és a tanítandó csajnak is megvan a maga előnye így részemről bármelyik jó. 26/F
2016. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondolom ez pasi függő,h mi tetszik neki,ezért érdekelnek a véleményeitek 19 vagyok.Privátokat nem kérek csak válaszokat tőletek:)
2016. aug. 19. 15:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Szőrös, és tanithatgató :))
2016. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
aki nagyon kívánja, de tapasztaltalan :3 az nekem mindegy, hogy szőrős vagy, nem, ahogy neki jobban tetszik :)
2016. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fazonra legyen nyírva és legyen tapasztalt. Nekem van egy jó szexuális kultúrám és elvárom, hogy a partner viszonozni tudja, amit kap.
2016. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha csupasz könnyebb, élvezetesebb kinyalni! De ez nem szempont.

Nem baj ha tapasztalatlan! Szívesen tanítanám! Voltam már tanító bácsi és ha úgy adódna akkor szívesen lennék megint!

2016. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eddig köszönöm a válaszokat,mindenkinek zöld ment. Még egy kérdés,ha a lányba beleszerettek,akkor ez megváltozik,ahogy ehhez viszonyultok,igaz? Ott nem számítana mit tud vagy nem tud?
2016. aug. 19. 16:22
 8/13 anonim ***** válasza:
jaj, nem zavarna az sem, ha tud egysmást :))
2016. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7:

De zavarna, mert a jó szex az alapja egy kapcsolatnak. Ha nem felel meg az elvárásaimnak ezen a téren, akkor nem lesz jó a szex és az a kapcsolat rovására megy.

(#5-ös voltam)

2016. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, nem ezek a dolgok a meghatarozoak hanem a lany maga. :) 30 F
2016. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!