Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szóljak a barátnőmnek mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a barátnőmnek mielőtt elmegyek orális szexnél?

Figyelt kérdés
Igen tudom,hogy ez hulyén hangzik de barátnőmmel most fedezzük fel az elet apró örömeit mivel mindketten szüzek vagyunk és én már kinyaltam őt és már ő is kielégített volna orálisan csak pont akkor jöttek haza a szülők viszont hamarosan elérünk oda és ha közben én erzem,hogy elmegyek,szóljak neki vagy mit mondjak mert azt is furcsalnam hogy csak ugy belespriccelek a szájába.

2016. júl. 25. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem jelezd neki, nehogy meglepetés érje. aztán ő eldönti hogy engedi szájba vagy sem. először lehet hogy nem fogja engedni, később pedig simán lenyeli.
2016. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan szólj neki!
2016. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, hogy szeretné-e egyáltalán, hogy a szájába menj el! Mert ha nem, akkor nem csak szólnod kell, de máshogy kell befejeznetek is, viszont ha szeretné, akkor sem jó, ha teljesen váratlanul éri.
2016. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Szólj neki mert ha nem szólsz elég rossz élmény lesz neki főleg ha nem igazán ízlik neki... 22 N
2016. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 25. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szólj neki. De felhívhatod telefonon is és dicsekedj el neki.
2016. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve jó, ha adsz visszajelzéseket neki közben, mondod néha, hogy nagyon jól csinálja, stb. Add a jeleket akár szavakkal, akár sóhajtozásokkal, hogy érezze, mi jó neked, és mi az, ami kevésbé. Ha nagyon jól csinálja, add aktívabban a jeleket, ezzel irányítani is lehet, illetve érzi, hogy mit szeretsz. Aztán ha közel a vég, mondd nyugodtan, hogy nem bírod már sokáig, mindjárt elélvezel, stb. Ekkor hamar kiderül, hogy elbizonytalanodik és abbahagyja, vagy még jobban felizgatja és végigcsinálja, akár szájba. Szóval így tudja, mire számítson, és övé a döntés, hogy mit tesz. Én lepődtem már meg, amikor mondtam, hogy mindjárt elmegyek, és nem hagyta abba a lány. Pedig eszembe sem jutott megkérdezni (első alkalomnál), hogy végigcsinálja-e. De volt már olyan is, aki megkért, hogy szóljak előtte.
2016. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!