Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbiiii12345678910 kérdése:

Hogyan lehetséges az, hogy a fiú nem veszi észre, hogy kilyukadt a gumi akkor, amikor leveszi?

Figyelt kérdés
Csak akkor vette észre, hogy el van hasadva, amikor elment a furdobe és vizet töltött bele.

2016. aug. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm. Ez komoly? Én sem szoktam megvizsgálni, mert leveszem és kidobom a kukába. Miért töltött bele vizet? Egyébként tudom, hogy sokan mondják, de egy normális óvszer nem lyukad ki rendeltetésszerű használat közben. Persze sokan mondják, hogy márpedig ők olyan vadul szexelnek, hogy nekik többször is kilyukad. El is hiszem, és őszintén sajnálom azokat a lányokat, akiknek ezek szerint a belső szerveik is súlyosan károsodnak az őrületes szex közben.
2016. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első: a jó kis puncika azért sokat bír, meg szereti is...:)
2016. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van rajta egy kis luk vagy rés, az nem levágós.
2016. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: amikor leveszed, akkor hogyha kilyukadt akkor nem folyik ki azon a lyukon? Nem lehet észrevenni?
2016. aug. 19. 20:39
 5/5 Deflohelp ***** válasza:
Ellenőrzés: levétel után csomót kötni a bemenetére és összenyomni az elejét. Ha spriccel, akkor gáz van (elnézést a naturális leírásért).
2016. aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!