Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene máshogy csinálnunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene máshogy csinálnunk?

Figyelt kérdés

A barátnőm még szűz, és persze le szeretnénk feküdni. Már kétszer is próbáltuk, de a behatolás nem megy, egyszerűen nem "fér" be a péniszem. Kellően nedves is pedig minden. Egy ujjal ujjazva élvezi, kettő már fáj neki. Ez azért van ugye, mert még szűz és a hártya? Előjáték van rendesen, legalább 30-45 perc. A péniszem is normális méretű (15cm hosszü és 4.5cm vastag), viszont nem szögegyenes, ami szerintem normális, hanem egy kicsit görbe "kifli alakú", ez is nehezítheti a behatolást. Mit kellene máshogy csinálnunk, hogy sikerüljön végre?

18/F és 18/L



2016. aug. 20. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Üljön bele ő. Ő érzi milyen iramban tágul, hogy nedvesedik, ráadásul a gravitáció is segít, esetleg vegyetek síkosítót, mert most már tuti a csaj is rágörcsöl
2016. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy próbáljunk ki más pózt is, de úgy nem szeretné. Mindig azt szeretné, hogy a szét tett lábai között, velem szembe háton feküdve, és közbe azt szeretné, ha lenne csók is. De mondtam neki is, hogy minden nem megy egyszerre még. Nem görcsöl rá, még nem az biztos, mindig megnyugtatom, hogy semmi baj, majd próbálkozunk máskor is.

Azt viszont nem szeretném, és nem is látom értelmét, hogy "ujjazással vegyem el a szüzességét". Nem vagyok benne biztos, hogy azután is menne minden rendjén.

2016. aug. 20. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Síkosító?
2016. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A nedvességgel nincsen semmi baj sem, kellően nedves, igaz nem "csucsog". De megpróbáljuk legközelebb azzal :)

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. aug. 20. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont síkosító, tacsakosra izgatás és finoman de határozottan told be, egy -két mozdulattal, mert ha csak ledermedsz amikor felszisszen akkor sosem lesz felavatva
2016. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5-öske megmondta a tutit.

Nem kell annyira vigyázni.:)


33/n

2016. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A sikosito szerintem kell...azon kivul szerintem bokolj neki mert mar biztos hogy ragorcsolt...dicserd a kinezetet hogy milyen ugyes meg ilyenek hatha feloldodik...amugy ilyenkor egy kis alkohol is jol jon...kozben pedig kenyeztesd hogy csak arra figyeljen es csak csusszandsd be...utana egy ideig ne mozogj mert az fajdalmas lehet...sok sikert:)
2016. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szüzeknek nem azért vérzik, mert jajj de könnyen bemegy a farok a punciba...

Síkosító, óvszer, előjáték és még így is biztosan kellemetlen lesz neki, de valamikor el kell venni a szüzességet.

2016. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csikló irányból próbáld betolni finoman, de határozottan.

Ha megakadsz, kicsit vissza, aztán megint próbálod beljebb tolni. Menni fog, ne aggódj.

2016. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyaldki alaposan.

És ujjazd ha 3ujjad befér akkor a farkad is menni fog.

2016. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!