Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti miért és hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti miért és hogyan élvezitek, hogyha leszopjátok a pasitokat?

Figyelt kérdés
Én valahogy nem tudom igazán élvezni. Nem a kedvenc részem. Nem undorodom tőle, nem rossz, csak nem élvezetes. Megteszem mert a pasim imádja, és ez önmagában jó érzés, ha neki jó, de csak ezért teszem meg, nem azért mert vágyok rá.
2016. aug. 21. 21:29
 1/6 niki.infinity ***** válasza:
Én szeretem csinálni, és a pasik imádják.
2016. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én sem élvezem igazán, inkább nekem is csak az a jó benne,hogy örömet okozok neki,neki persze a kedvence. :)
2016. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem csinálni. Nincs rá igazán magyarázat, mindenkit más dolog izgat fel.
2016. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor én is kívánom és szeretném csinálni, de általában azért teszem, hogy örömet okozzak neki. Számomra ez elég izgató már. 18/L
2016. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem csak azért csinalom a ferjemnek,hogy neki legyen jó meg mert kéri hogy csinaljam. Azért csinalom mert szeretem neki csinalni,jó jatszani vele. 😜 30/N
2016. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Úú én nagyon szeretem csinálni, bár olyan sokszor nem volt még benne részem. Megmagyarázni nem igazán tudom, hogy mit szeretek benne, de nagyon jó és nagyon élvezem! :D


23N

2016. aug. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!