Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivan történik mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan történik mostanában velem, hogy csak arra tudok nőket szerezni? 24/f

Figyelt kérdés
Annyira nehezzen alakítok ki kapcsolatokat mostanában ,hogy már nagyon furcsa lett a dolog...eddig 3 barátnőm volt akiket úgy tényleg barátnőnek lehet nevezni (természetesen volt köztük ri*nc), de mindegy..az utolsóval én szakítottam amit azóta is bánok, de semmi probléma ezzel az a probléma ,hogy ez 3 barátnő után sehogyan se akar össze jönni egy kapcsolat sem..csak ilyen egy éjszakás akár több éjszakás dolgok, de tényleg csak a szexről szól az egész. Tudom ebből alakulnak mostanában a kapcsolatok stb, de valahogy ezekkel a lányokkal egyáltalán nincs kedvem kapcsolatot létesíteni. Az egész annyiban kimerül ,hogy néha szexelünk meg elmegyünk bulizni aztán éljük a hülye világunkat...na így már 3 nővel is voltam ,de egyáltalán nem érzem magam így jól, és nem tudom miért igazából egyik sem csalnak sőt inkább valamiért így jobban szeretnek , mivel leszarom tényleg magát azt hogy ő mit csinál ,csak amikor nekem kell legyen ott aztán kész...az érdekes ebben, hogy nekem sincs most barátnőm, és annak a nőnek sincs mellettem barátja akivel jelenleg ezt csinálom (de ez mindig így van) tehát szinte lehetnénk együtt is:D de valamiért mégsem akarok soha...lehet ez az egész azért van, mert szeretem a függetlenség érzését?? Valamiért mindig stresszes voltam a kapcsolataimban szóval nem értem :/ elég szar ez ,ha belegondolok , hogy majd nekem is kell egyszer család stb csak alkalmatlan vagyok rá. Szóval valaki eltudná mondani mivan velem??

2016. aug. 21. 22:15
 1/3 A kérdező kommentje:
elég viccesen tettem fel a kérdést:D:D:Dd átkellett fogalmaznom aztán ott maradt az elején bocs.
2016. aug. 21. 22:16
 2/3 anonim válasza:
Volt már normális kapcsolatod, nem is egy, szóval nem hiszem, hogy benned lenne a hiba. Csak annyi a baj, hogy a csajok akikkel mostanában együtt vagy, nem ütik meg a mércét amit elvársz (amelyik csaj belemegy egy csak szex kapcsolatba szerintem sehol nem kellene hogy megüsse a mércét). Majd találkozno fogsz egy normális lánnyal, hidd el. Csak a normális ember mostanában ugye ritka mint a fehér holló, de azért néha még akad.
2016. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok,de ugyanez a "problémám"(személy szerint nem feltétlen érzem problémának).Szabadságra és függetlenségre van szükségem.Már több mint fél éve lett vége a legutóbbi kapcsolatomnak és azóta,mivel elég csinos,csúnyán szólva "jó nőnek" számítok,rengeteg pasi bepróbálkozott és próbálkozik,de tényleg volt már mindenféle 17-35 között,okos,buta,izmos,magas,alacsony,gazdag,szegény,híres stb...de senkivel sem éreztem azt,hogy kapcsolatot akarnék.Persze ezek közül csak néhánnyal volt szex,mielőtt túlgondolja bárki is a dolgot,de többet tőlük sem akartam.A szikra megvan ideig-óráig,de aztán el is múlik.


2 lehetőség van: vagy az,hogy most ilyen "kiélős" életszakaszunkban vagyunk és képtelenek vagyunk megállapodni valaki mellett,de később akarunk majd fix partnert(én ezt tartom valószínűnek),vagy a másik opció az,hogy már megváltoztunk és ragaszkodós-kapcsolatosdis emberből inkább szabad és virágról virágra szállós kalandorok lettünk.Viszont ez nemis nagyon fog megváltozni...de azt nem tudhatjuk,hogy mit hoz a jövő :) Most erre vágysz,fogadd el és ne menj bele feleslegesen kapcsolatba,ha nemis vágysz rá.Élvezd ki a szingliséget.Majd jön magától az érzés,a maga idejében.

20L

2016. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!