Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen nehéz mostanában...

Milyen nehéz mostanában Angliában munkát szerezni?

Figyelt kérdés

Rengeteg fórumot olvasgatok mostanában ezzel a témával kapcsolatosan, de csak részletinformációkat sikerült megtudnom, így felteszem itt is a kérdést, hátha többet tudtok segíteni.

Jelenleg egyetemista vagyok, nyáron 2 hónapra szeretnék kimenni Angliába dolgozni, kifejezetten pénzkeresés céljából. Szállást azt tudok magamnak keríteni, inkább az lenne a kérdés, hogy egy külföldi diák mekkora keresetre számíthat odakint? Az angol tudásom jelenleg erős közép, de nyárig feljebb tudom magam pumpálni, szóval a nyelvtudás az nem okoz problémát. A mostani gazdasági helyzet mellett milyen hamar, milyen állásokat lehetne találni, ha egyáltalán lehet mostanság?



2012. okt. 19. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság is el lehet helyezkedni, de azért valamivel nehezebb mint pár éve volt. Viszont a nyári időszakban, amikor itt is rengeteg diák keres állást, azért keményen kell küzdeni a helyekért.
2012. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen szerencsefüggő hogy mennyi idő alatt találsz melót, illetve hogy miket vállalsz el, mert pl mosogató állást simán kapsz csak nem biztos hogy sokáig bírod csinálni.
2012. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
en mar kint vagyok lassan egy eve . munka az van, vagy sajat magad vagy agency. itt csak az nem kap munkat aki lusta es nem akar dolgozni.eleg sok magayr csak kifogast talal, hogy ez zert nem tetszik az meg azert. mindegy. szoval munka van . amugy 2 honap alatt nem sokat tudsz majd felretenni.koltsegeid azert vannak.utazas,szallas,kaja.a szallas atlag 80-100 font hetente, az utazas ha csak busz 18.80 jelelnleg hetente a metro dragabb. altalaban minimalbert kapsz az most 6.19 font / ora es ez brutto ! hetente kb 40 orat tudsz melozni .nem mindenhol de van tulora is.szte. a ket honap az keves de jobb mint a semmi
2012. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!