Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi számít egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít egy éjszakás kalandnak?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy nem tudom mit jelent hanem barátnőmmel múltkor feljött ez a téma szerinte csak az számít annak amikor felszedsz egy idegent és azzal elmész egy éjszakára de szerintem az is annak számít mikor valakit régebb óta ismersz jóban vagytok becsúszik es nem lesz folytatása .

2016. aug. 22. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad.
2016. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na akkor nekem volt igazam :) csak ezt akartam tudni nektek mi a véleményetek erről
2016. aug. 22. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te verziód a helyes.
2016. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy éjszakás kaland annyit takar hogy 1 szex és ennyi. Független attól hogy 10 perce vagy 10 éve ismered az illetőt. 26/F
2016. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te gondolkodsz jól! :D
2016. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező benne van a Nevében Egyéjszakás.. Nem több hanem EGY!!!! Megtörtént és többet nem látjátok egymást.. Vagy ha mégis akkor hallgatok mint a sír.
2016. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerimtem is neked van igazad.
2016. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad jól. Az egyéjszakás kaland az, ha valakivel csak egyszer fekszel le, mindegy mennyi ideje ismeritek egymást.
2016. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

EGY éjszaka lefekszel vele (tök mindegy kicsoda)

Ha már többször lefeküdtök akkor már nem az.

Ezért mondják, hogy egy éjszakásnak indult (mert alapból csak egyszer akartál lefeküdni vele), de több lett.

2016. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, az én megítélésem szerint nem neked volt igazad. Ha baráttal, kollégával, stb fekszel le, az inkább egészségügyi numerának nevezendő. Az egyéjszakás KALAND pedig egy szexbe torkolló kaland.
2016. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!