Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy éjszakás kalandnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy éjszakás kalandnak indult, de végül mindketten többet akartunk egymástól, hogyan haladjunk?

Figyelt kérdés
Normálisan randizgassunk, haladjunk úgy, mintha le se feküdtünk volna, vagy rögtön legyen minden?
2014. aug. 10. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Azóta beszélgettek? Ő mit akar, vagy gondol erről?
2014. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot akar, de szerintem túl gyors lenne. Szerinte meg nem, mert már lefeküdtünk.
2014. aug. 10. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Te vagy a lány vagy a fiú?
2014. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk, én vagyok a lány.
2014. aug. 10. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ebből komoly kapcsolat nem lesz az tuti ... Max szexkapcsolat.
2014. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. aug. 10. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy pasi lefektet akkor többet nem akar tőled, plusz mivel be is dobtad magad, így olcsó is vagy neki, hogy veled legyen. És ez majd szépen rányomja bélyegét az esetleges későbbi kapcsolatodra is. Ki venne téged komolyan, ha így bedobod magad?
2014. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:

Utolsó, ez baromság, férfi és személyiségfüggő, én sosem néztem "cafkaként" egy nőre csak mert gyorsan beadta a derekát, csak az számít jól érzem-e vele magam a szexen kívül is és bele tudok-e szeretni!

27F

2014. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Jah, bocs. 27 évesen eléggé éretlen vagy. Végül is, ha neked ez jó. Kíváncsi lennék, ha lenne egy kamasz lányod és sorba vinné fel a szobájába a pasikat, ahhoz mit szólnál? Had próbálgassák a pasik, majd bele szeretnek ...
2014. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:
Pff...kiforgatod a szavaimat vagy nem teljesen érted mire gondolok. Pusztán arról beszélek, hogy nem fogok szarba nézni egy nőt, csak mert nem váratott pl. 2 hónapig a szexxel (miközben mondjuk ő is esetleg majd meggebed érte, de nem teheti, mert akkor "jajj mit gondol róla a pasi"). A másik, hogy az egy éjszakás kalandból is lehet szerelem, miért ne lehetne? Megkívánták egymást, megtörtént aminek meg kell, aztán rájöttek, hogy nem csak ebben passzolnának egymáshoz, hanem a másik lénye is érdekli őket...na bumm.
2014. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!