Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti lennétek együtt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti lennétek együtt egy mosolygós, boldog telt lánnyal vagy egy állandóan szomorú, depis bombanővel?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 23:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%
Mosolygós, boldog bombanővel. :)
2016. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy az un. telt lány az egyszerűen csak LUSTA. Van, akinek a genetikai adottságai miatt többet kell edzenie, de senki nem születik kövérnek. Én is hízásra hajlamos vagyok, de csak magamat vádolhatom azokban az időszakokban amikor felszedek 20 kg-ot.


Kérdező, irány edzeni!!!

2016. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

az első akkor ha kedves aranyos lány...


am nálam a "bombanő" = kedves mosolygós, boldog telt lány :D

külső + belső alapján lesz a szememben "bombanő", am meg max vonzó...


23F

2016. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
43%
A telt lányok depisek inkább.
2016. aug. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az elsővel, ez nem kérdés. Már ha a telt nem 100+ kilót jelent.
2016. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Igen ezerszer jobban lennék és telt lány is bomba nő vannak akiknek sokkal inkább mint a vékonyak.

20f

2016. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Emberek, a teltre nem azt értettem, hogy lefolyik a székről meg nem bír felkelni az ágyból... Hanem akin van egy KIS (ismétlem KIS) felesleg.

Amúgy akik támadnak, hogy menjek edzeni én lusta disznó, annak majd megmutatom az aranyérmeim amiket nyertünk országos versenyeken a röpi csapatommal :))

2016. aug. 23. 11:35
 28/31 anonim ***** válasza:

"Hanem akin van egy KIS (ismétlem KIS) felesleg."


Mindenki más ért kicsi alatt.


" akik támadnak, hogy menjek edzeni én lusta disznó, annak majd megmutatom az aranyérmeim amiket nyertünk országos versenyeken a röpi csapatommal :))"


Az ilyen általánosítás iskolás bohóckodás nem számit.

Ga neg annyira boldog lennél, nem itt reklámoznád magad ilyen kétségbeesetten.

2016. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Gondolom csak megkérdezem amit akartam de nem gondoltam, hogy betérnek az internet nagy betyárjai :)
2016. aug. 23. 13:50
 30/31 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2016. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!