Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek állandóan éhes?

Figyelt kérdés
Egyfolytában éhes vagyok. A nap minddn percében. Hiába eszek rendesen (ráadásul nagyon sokat---az osztálytársaim is a nagy étvágyamat csodálják), egyfolytában éhes vagyok. Egyszerűen nem bírom teleenni magamat. Ennek mi lehet az oka? Hogyan tudnám megszüntetni ezt a nagy éhségérzetet? :( Kérlek segítsetek, ezt egyszerűen nem lehet bírni. :'(

2015. szept. 4. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet
2015. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit és mennyit eszel?

Próbáltál már mást enni?

Pl. én éhes vagyok a sok szénhidráttól, de a fehérjés, zsíros, zöldséges (az főleg szénhidrát, de nekem ez is kell, térfogatot is ad, ami hasznos, bár anélkül is jóllakom) étrend jóval kevesebb kalóriában is jóllakat.


Az időzítés s ha az egyszerre nmegevett mennyiség is számíthat.


Ha pl. 10 tojás zsírban sütve (vagy ennek megfelelő hús), sok zöldséggel nem lakat jól, akkor azt mondom, vizsgáltasd ki magad... Vagy egyél még többet, ez azért még nem olyan rengeteg, biztos van, akinek kevés egy étkezésre. Nekem szerintem már megtenné, a tojás szuperlaktató ételem :)

2015. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyél többet és igyál rá még többet.
2015. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!