Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfi az, aki elvárja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilalili kérdése:

Milyen férfi az, aki elvárja, hogy a felesége szájába vegye péniszét szeretkezésük alkalmával, és körül-belül hány százalékuk ilyen stílusú a férfiaknak hazánkban?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 21:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%

Milyen ferfi? Hmm... Hat normalis.

Hany %? Hmmm... Korulbelul 50.

2016. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%
Most nem értem, hogy miért baj ez. Én például imádom kinyalni a barátnőmet, nem tagadom jobb is vagyok benne, mint a "sima" szexbe, de hát mire odajutunk, már 2szer elment, és mivel én ezt jól csinálom, ezért ő szereti viszonozni, aminek én örülök. Nem érzem emiatt szar embernek magam. 23/F
2016. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
36%
én elvárnám, de kis is nyalnám. ha 1ik se akkor 100% a szakítás
2016. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
40%

Nem várom el, de attól még izgasson fel. Gondolom hasonló a helyzet, ha rólad van szó.


22/F

2016. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%
Nem várom el,azért csinálja mert szereti!!De te biztos nem...
2016. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem ha nyalnak, de ha szeretném akkor sem várnám el a páromtól, hiszen szexben úgy tudom ilyen dolgot nem lehet elvárni, vagy ha igen akkor nem is szereti a nőt igazán csak a szex miatt van neki.
2016. aug. 24. 21:27
 7/33 A kérdező kommentje:
De nem azt mondom hogy hány % férfi szereti hanem hogy hány várja el egy házasságban.
2016. aug. 24. 21:29
 8/33 anonim ***** válasza:
54%
2-es vagyok. Tudod mit, akkor leírom, hogy érts. Kicsi a farkam. Ezért fejlesztettem ki ezt a technikámat, és ezért erőltetem az előjátékot. A barátnőm, akármennyire is szeret, lehet nem jutna el orgazmusig a sima szextől, de így még a farkammal is összehozom neki, mert már előtte 2szer nyelvvel-ujjal megtörtént. Viszont akkor már ő is szeretne kényeztetni, azt meg azért nem fogom elutasítani :D
2016. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Értem 2-es. Látom a te párod akarja csinálni, és te is neki. De ha a barátnőd nem akarja sem azt hogy neki csináld, sem azt hogy neked csinálja, akkor is elvárnád hogy csinálja neked? Ez a kérdés. Mert tudod nem mindenki hajlik erre, mivel a szánk nem szaporodási szerv.
2016. aug. 24. 21:35
 10/33 A kérdező kommentje:
Tehát eddig azt írtátok hogy szerintetek a házasságban a férfiak 50%-a elvárja az orális szexet, és hogy ez teljesen normális hogy elvárja.
2016. aug. 24. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!