Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy idősebb férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy idősebb férfi?

Figyelt kérdés
Apukám egyik ismerőse akivel nagyon ritkán találkozom.. De amikor találkozunk ,annyira érzem a kémiát közöttünk ,mint még soha. Ő egy nem túl helyes , nem is pénzes férfi még is olyan a kisugárzása.. Nekem eddig csak egy kapcsolatom volt , azóta pedig (2 éve ) nem voltam senkivel. Szóval jelenleg nagyon hiányzik egy kapcsolat, a szex. Neki nincs barátnője és úgy tudom hogy nem akar gyereket. Így aztán ha csak egy ideig is ,de együtt lennénk én már annak örülnék. Hogyan csábítsam el őt? 20/L 40/F
2016. aug. 24. 09:26
1 2
 1/13 kovpet ***** válasza:
100%
Első körben találkozz vele gyakrabban. Keresd a társaságát. Aztán majd alakulnak a dolgok :)
2016. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Gyakorolj rajtam.36/F
2016. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nem túl helyes ,, migis tetszik ez ok.. !

" Nem pénzes férfi ,, mégis olyan a kisugárzása... A pénz amúgy sem kisugárzás..


De a lényeg, hogy kb ugyan úgy ahogy a fiatalabbakat.. Apró jelekkel, hogy tudja mi a helyzet, ha imponál neki.. lépni fog !! :D

2016. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én 42 vagyok és nem érzem magam "idősebb férfinak" csak egy srácnak... A 20 év az talán fiatalka de ha rám akadna egy kiscsaj aki tetszene nem tolnám le magamról...
2016. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha nem érti az apró jeleket ..akkor hogyan csábítsam el?
2016. aug. 24. 10:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen csak érti.. :D

Ha nagyon neeem, akkor Írj neki egy .. Határozott, vicces, és" aranyos ,, üzenetet!! :D

2016. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az apró jeleket jobban érti mint te, csak ha nem akarja az már más. De miért nem próbálsz beszélgetni vele.? Meg szerintem konkrétan rátérhetsz a harmadik mondatnál a lényegre. Csak persze finoman, nem túl erősen felajánlkozni.
2016. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Mit nem adnék egy ilyen csajsziért:)
2016. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Találkozz vele gyakrabban "véletlenül"!

Beszélgess vele sokat! Tehetsz kétértelmű megjegyzéseket és figyeld a reakcióját. Ha meglepődik hagyj neki időt!

Ha kettesben vagytok simogasd meg, adj neki puszit, fogd meg a fenekét, ülj az ölébe.

Sok sikert!

F.

2016. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
ne csábítsd el, tönkre teszed apád barátságát, kontrolláld magad.
2016. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!