Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes bevállalni szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bevállalni szerintetek a körülmetélést az előnyei miatt?

Figyelt kérdés
Gondolok a szexualis, higieniai elonyokre, es a csajoknak is jobban bejön

2016. aug. 25. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha neked is tetszik az ötlet, igen.
2016. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez a te döntésed. Párom egészségügyi okokból lett körüllmetélve még 15 éves korában.. Nekem jobban tetszik jobb a szex is mint az exemmel aki nem volt körüllmetélve. 22 L
2016. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem előny egy csonkolt pénisz látványa.
2016. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Milyen higiéniai előnyökre gondolsz?

Gondolom naponta fürdesz és a fityma alatt is mosod. Ennek akkor volt higiéniai előnye amikor még nem naponta fürödtek az emberek. MA már semmi ilyen előnye nincs.

Hogy jobban tetszik e a csajoknak nem tudom. Lehet van akinek tetszik.

Viszont nem árt tudni, hogy a körülmetélt farok makkját nem védi semmi. Folyamatos ingernek van kitéve, mivel az idegvégződések a makk felszínéig nyúlnak. Ha nincs fityma ami védje akkor folyamatosan ki lesz téve ingereknek, amire a szervezet védekezni fog és a makk felületén a hámszövet megvastagszik (a makk nem lesz láthatóan nagyobb), ezzel képezve egy védőréteget, hogy ne érhesse folyamatosan inger az idegvégződéseket. Aki annyira könnyen ingerelhető, hogy hamar elmegy, annak ez eleinte lehet előny. De ha már gyakorlatban vagy és képes vagy kontrollálni magadat, tudod hogy húzd el az aktust akkor ez előnyt nem fog jelenteni, sőt akinek meg eleve nem annyira érzékeny, ettől csak érzéketlenebbé válik és nagyon nehezen fog tudni elélvezni. Egyik havernak körül van metélve és ő mesélte, hogy akár másfél órán keresztül is pumpálhatja a csaját mire egyszer rendesen el tud menni. És ezt nem dicsekvésből mondta, hogy ő milyen jól bírja, hanem épp ellenkezőleg, neki ez már probléma, hogy van amikor ennyi időre van szüksége, hogy neki is jó legyen. Az csak legenda, hogy a jó szerető órákig képes csinálni, és a jó szexben a férfi hosszan képes megállás nélkül dolgozni míg a nő többször élvez el a farkán. Amelyik csaj nem képes a sorozatos orgazmusra annak ez nem jó, sőt a srácnak sem mert meg kell állnia, ezzel még tovább húzva a saját örömét. Aztán egy élvezetes együttléthez 20-30 perc is bőven elég tud lenni, nyilván nem az első csóktól a levezető simogatásig, de a már hevesebb kéz és száj játékoktól indulva az orgazmusig egy átlagos aktus ennyi időbe bőséggel bele szokott férni, és ugyanolyan eget rengetően kielégítő is tud lenni, mint a 1 órán át csinálták volna.

Így ez sem feltétlenül előny. De ezt te tudod, hogy milyen vagy az ágyban, hogy működik a cerka és mire volna igényed neked, meg a csajodnak, akár az aktuálisnak akár a jövendőbelinek.

De hacsak nincs fitymaszűkületed, vagy a fitymád nem akadályoz a szexben, akkor nem csináltatnám meg. Esztétikai okokból meg nem kéne szórakozni a szexuális működéseddel. De ezt már te tudod.

2016. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Érdemes! Én is körül vagyok és eddig csak előnyét láttam.
2016. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5: Mesélnél az előnyökről? Miben volt más előtte és hogyan változott előnyére? Mert ahány ember annyiféle...
2016. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem megvan csinálva muszájból, csak annyi a hátránya nem szívesen mutogatom lankadtan, de félig állva nem zavar és nem dörzsöli a nadrág, max én fogdosom akaratlanul 👍
2016. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Halli

En egeszsegugyi okok miatt vagyok korulmetelve es a mostanai baratnom imadja...sokkal tovabb birom az egyuttletet peldaul az ido alatt o 2-3 szor elmegy! Es imadja kenyesztetni is

2016. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Félig ernyedten

7.vagyok

2016. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem indokolt,szerintem nem érdemes.Majda beavatkozás után derül ki,hogy előny lett vagy hátrány.
2016. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!