Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes bevállalni szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bevállalni szerintetek a körülmetélést az előnyei miatt?

Figyelt kérdés
Gondolok a szexualis, higieniai elonyokre, es a csajoknak is jobban bejön

2016. aug. 25. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Na a sok okos lepontozott.. :D


Olvastatok már mélyebben utána! A látvány olyan, hogy kinek ez - kinek az tetszik. Ezen belül csak előnye van.


Voltam már " metélttel és nem metélttel is együtt".

Szerettem a 0- ról felizgatni, és a látvány ahogy kibújik ' nagyon izgató volt, de ennyi..

A metélt ' szebb, - valóban tisztán tarthatóbb ( oké, hogy fürdik.. de nyáron 50+ fokokban, főleg ha olyan a munkája .. )

Szexben pedig, intenzívebb / másabb Mindkét félnek !! Kézi - száj munkánál is kellemesebb ... A pasinek is + mert több az inger, miegymás..

Olyanokat hallottam már, hogy metélésen gondolkoznak, de olyat aki metélt, és megbánta még nem !! ;)


Ettől Függetlenül, ha együtt vagyok valakivel.. Nem érdekel ez a része..!! :D


Nem kérek privit Köszi!!

2016. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

nem érdemes, ez inkább trend.

Az előnyöket meg azok hangoztatják akiknek ilyen, hogy valahogy nyugtassák magukat.

Mint amikor leborotválod a fejed és sorolod az előnyeit, hogy most áramvonalasabb vagy, meg erősebben fog visszanőni.

2016. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"A pasinek is + mert több az inger, miegymás.. "

Már miért lenne a pasinak több az inger?

Valóban folyamatosan inger alatt van a makkja amire úgy reagál , hogy érzéketlenebbé válik és a makk is megnő. Ez van akinek pozitívan hat ki a szexuális életére, de ez inkább negatív. Aztán a fitymában is vannak idegvégződések, és kifejezetten a vége elég érzékeny, így egy erogén zónától fosztja meg magát a férfi aki megcsináltatja.

De olvassatok utána. És ne magyar oldalakon. Az itthoni orvostudomány egy lépéssel le van maradva sajnos.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Bírom az ilyen érveléseket: "egy haver mesélte" :-D

Több, mint húsz éve kefélek körülmetélt farokkal, nem láttam még hátrányát :-P

2016. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!