Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem akartok semmi komolyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akartok semmi komolyat a sráctól, mennyi idő ismeretség kell ahhoz hogy pl leszopjátok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha szexelni megyek hozzá, de már online jó ideje beszélgettünk stb. akkor 1 óra kb. De csak úgy, buliban stb. az nem az én műfajom.
2016. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szigorúan csak azután szopom le, hogy ő is kielégített orálisan engem. rajta múlik, hogy ez mennyi idő, de azért arról általában megbizonyosodok, hogy nem full retardálttal van dolgom.
2016. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha nem akarok semmi komolyat, nyilván nem sz*opom le..!

Nem vagyok alkalmis lány, aki pár szép szó után az első bokorban lecumizza a delikvenst.. Arra vannak fizetős "hölgyek" is.

2016. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kapjatok be hogy nem értitek a poént!!

2es voltam!

2016. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha nem akarok tőle semmit, miért szopnám le? Nekem nem szokott késztetésem lenni, hogy random embereket leszopkodjak..de biztos bennem van a hiba.

Ha szexre kerül a sor, akkor nyilván megteszem, és pont annyi ismeretség kell ehhez, amennyi az ágyba jutáshoz. Egyénfüggő.

2016. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék miért kellett lepontozni..?! Vagy talán nekem kéne szégyellnem magam, amiért nem sz*opok le random embereket, akiktől amúgy az ég világon semmit nem akarok? Milyen undorító ember vagyok. Pff..
2016. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Kapjatok be hogy nem értitek a poént!!

2es voltam!" majd 2-3 év múlva

2016. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!