Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak (itt), hogy ha nőként válaszolok 1-2 szexkapcsolatos kérdésre, akkor egyből írni kell, hogy esetleg velük nem akarnék-e összejönni ilyen téren?

Figyelt kérdés

Attól, hogy nem komoly kapcsolatban szexelek, attól nem fűvel fával jövök össze, csak aki tetszik, kedvelem stb. Persze lehet, hogy pont tetszene az illető, de nem valószínű. Én csak szívesen válaszolok lányoknak, fiúknak és nem partnert keresek.

24/l



2016. aug. 25. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert sok csajt még nem is látott, 0 szexuális élettel rendelkező, csajokkal kapcsolatos dolgokban iszonyatosan eltévedt ember lebzsel itt :D
2016. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Egyelek meg aki gyakran jár fel és itt keres válaszolat az idővel sexelni is fog valakivel innen ;-)
2016. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul felesleges azt feltelezni, hogy "jó nő" vagyok, mert férfiak hajlandóak velem lefeküdni... Mert nem vagyok az. :)
2016. aug. 25. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Izlés dolga, hogy kinek mi a jó! Azért mert magadnak esetleg nem tetszel, a pasiknak még nagyon is bejöhetsz!

F.

2016. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy már le is írták!

+ sok nő / lány eleve olyat írkál, hogy a pasik húzzák.. aztán vagy belemegy vagy nem! :D a pasik is így vannak, írnak x lánynak, hátha valami összejön!


Nekem is írnak sok hülyeséget.. Nagyon - nagyon megválogatva írok vissza. Nem azért mert én vagyok a valaki.. De az ilyen " mikor dugunk ,, egyebekre nincs reakcióm.. törlés és Ennyi.. Ha nem az első, tiltás .. Nem húzom fel magam.. Minek !?

2016. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezek a bunkó emberkék. Ha egy nő feltesz a szexualitás kategóriában egy kérdést az a tapasztalat, hogy jelentkezők is akaknak bőven, akik felajánlják a férfiasságukat holott nem szexhírdetést adott fel a kérdező. Csak itt pár pasi értelmezési zavarban szenved.
2016. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%

Figyelj lehet ezt más szemszögéből nézni is. Férfiként nincs ráírva egy lányra hogy akar-e valamit, szeretne-e szex kapcsolatot, egyáltalán bejön-e neki az illető. No mivel a nők nem szoktak kezdeményezni, kivételt tesz persze a mai társadalomban tekintett top 10℅ pasiknál.És mivel a nők nem szeretnek kezdeményezni ezért logika nélkül inkább egyedül maradnak mintsem valaki után érdeklődést mutatnának. No most mivel a pasik többsége szeretne normális családot ezért nekik kell futni a csajok iránt.. De mivel nincs ráírva a lányokra hogy mit is akarnak ezért muszály lesz vakon próbálkozni. És általában itt az jön elő hogy:

Ha jó pasi vagy akkor az első három neked bejövő szinglik lány valamelyikével összejösz. Marad az a többség aki nem tud találni párt ezen indokok alapján:

Túl nagyon az elvárásai

Mai társadalomnak nem felel meg (külsőleg és belsőleg)

Nincs elég pénze

Rossz helyen kutatgál

És a többi és a többi...

No most ha már túl vagy 50 próbálkozásokat és még mindig nem volt párkapcsolatod, rosszabb esetben még randira sem jutottál el, akkor bizony már nem nagyon válogatod meg kinél próbálkozol. Kívülállóként elég szánalmasan hangzik de ha picit is belegondolsz akkor nem az :/ És akkor vannak ilyenek hogy rádírnak.. (Annyi különbséggel hogy nagy valószínűséggel ők nem párkapcsolatot akarnak hanem szexet, jobb esetben.)

Remélem sikerült egy picit bemutatni a másik fél részére is :) De amúgy tök jogos hogy látatlanul nem is akarsz ismerkedni nem azért írtam ezt a kisebb regényt.

2016. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, igazából értem én, hogy aki nem játszik az nem is nyer! :D És kezdeményezzen a pasi, mert sosem lehet tudni! Csak annyi, hogy attól, hogy valakikkel szexelek nem fogok mindenkivel... :)
2016. aug. 25. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!