Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Csak szerintem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Csak szerintem nem bunkóság, ha nem válaszolok társkeresőn valakinek?

Figyelt kérdés
Miért lenne kötelező visszaírni,mikor kinnt a korhatár,hogy milyen sávban keresgélek...Erre rámírnak minden korosztályból,és elvárják,hogy válaszoljak.
2016. ápr. 20. 13:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jogos ha leszögezted kit keresel és nem olyan ír, hogy nem reagálsz. Persze ettől még ha időd engedi megteheted, hogy leírod neki sablonba, hogy nem őt keresed és elküldöd az ilyeneknek.
2016. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy szimpla "Ne haragudj, de nem" választ igazán nem megerőltető megírni, de mivel írtál korhatárt szerintem így már annyira nem gáz, hogy nem válaszolsz.
2016. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

szerintem szexuális beállítottságtól függetlenül bunkóság nem válaszolni.

Egy "bocs, de nem téged kereslek" bele kellene férjen.

2016. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát figyi.. kinnt van a korhatár,ha arra nem képesek sokan,hogy azt elolvassák,akkor nekem miért kéne akár csak sablon üzeneteket visszaküldeni. Nehogy már én legyem ez esetben a korrekt...
2016. ápr. 20. 13:54
 5/23 aperitif ***** válasza:
63%

Előre bocsátom, hogy nem vagyok meleg, hetero nő vagyok, de igen, szerintem is bunkóság. Nekem is kint van az adatlapomon, hogy milyen korosztályból, milyen férfit keresek, ennek ellenére megtalálnak minden korosztályból, mindenféle ötlettel, ennek ellenére én úgy vagyok vele, hogy ha már áldozott rám annyi időt, hogy megkeressen, részemről az a minimum, hogy válaszolok neki, akár öt szóban, "köszönöm, de nem engem keresel". Azt hiszem, ennyi mindenkinek belefér az idejébe.

Akinek meg ennyi sem fér bele, az hogy akar partnert?

2016. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én annak se írok vissza, aki normálisan egy félmondatot nem képes össze rakni, vagy csak annyit ír, hogy "ismerkedünk? /Dugunk? / Szia mizu? / Jól nézel ki / hol lax? ', stb.
2016. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kell korrektnek lenni, mert a másik az. Épp azért lesz valakinek a viselkedése korrekt, mert a másik viselkedésétől függetlenül korrektül jár el. Persze, igen, kiírtad az adatlapodra kit keresel, szóval nem kell visszaírnod, vagy akkor se ha bunkó módon ír, de én pl nem tudom szó nélkül hagyni és vissza szoktam írni, hogy kultúráltabban kéne hozzáállni a dolgokhoz, vagy figyelj írtam kiket keresel, te nem illesz bele, próbálj olyat keresni akinek célközönség lehetsz. Naivan azt gondolom, hogy 1-2 embernek legalább leesik és elgondolkodik a viselkedésén.
2016. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az adatlapom eléggé részletes. Le van írva benne, hogy durván milyen korosztály érdekel, le van írva a testalkat és az is hogy milyen beállítottságú (aktív, passzív, stb) legyen a másik.


Amikor én huszonéves, átlagos/vékony alkatú passzívakat keresek és ír nekem egy negyvenes, kövér, aktív, hogy nem-e szopnám le, hagy ne írjak már vissza neki.


Lehet próbálkozni, de ne ő sértődjön meg, ha nem kap rá választ.

2016. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Jogos hogy nem írsz vissza, mert ők erre a vadásznak hogy visszírj, és utána megint elküldöd őket, akármennyire is udvariasan olyan nyomdafestéket nem tűrő választ fogsz kapni hogy csak lesel.

Ne válaszolj, ha kiírod hogy sovány, sportos, 20-29-ig és egy kövér szőrös negyvenes ír vissza menjen a sunyiba!!

Kedves női válaszoló nem rád szánt időt, hanem saját magára, próbákozik, hátha valakit ágyba tud vinni..ennyi!

Nem kell válaszolni mert csak adod alá a lovat.

2016. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Lehet lepontozni, de nekem hányingerem van az ilyenektől.
2016. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!