Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban ha épp nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban ha épp nem tudunk találkozni a nagy távolság miatt, akkor miért ír rám a srác, hogy mi újság?

Figyelt kérdés
Mire kiváncsi? Ilyenkor mit lehet erre válaszolni?
2016. aug. 25. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem írna rád, akkor meg azt furcsállnád, és ki lennél akadva azon, hogy nem is beszél veled, csak a szex érdekli...
2016. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pl arra hogy vágysz e rá illetve ha Ő nincs akkor megoldod e másképp vagy mással. 22 L
2016. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert minden bizonnyal a szexen kivül is gondol rád.
2016. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Talán mert függetlenül attól, hogy a szexkapcsolat nem az érzelmekről, meg az elköteleződésről szól, attól még kapcsolat, vagyis két emberről szól. Miért ne férne bele egy sima beszélgetés is, ami aztán lehet, hogy reményei szerint egy kicsit "elpikánsodhat"?

Én azt gondolom, hogy egy tűz is úgy ég, ha azt a tüzet táplálják. Egy szexkapcsolat is akkor lehet igazán jó, ha közben azért az a bizonyos tűz ég akkor is, ha éppen nincs mód együttlétre.

2016. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1.válaszoló, nincs igazad,ugyanis számomra épp ettől szexkapcsolat,hogy csak szex van közöttünk. Ahhoz hogy ne érezzek semmit,az kell hogy ne is beszélgessünk ezen kívül semmiről,meg úgy ne is nagyon tartsuk a kapcsolatot.
2016. aug. 25. 18:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert normális. Válaszolj neki, és kérdezd meg, hogy ő jól van-e.
2016. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"számomra épp ettől szexkapcsolat,hogy csak szex van közöttünk."

Nem mindenki gondolkozik így. Nekem is volt olyan szexkapcsolatom régen, ahol még az is simán belefért, hogy szex helyett összebújva nézzük a tv-t. Pedig letisztáztuk, hogy semmi komoly kapcsolat, csak szex. És nem is akartunk ettől többet a másiktól.

De simán belefért mindez, illetve az is, hogy olykor beszélgettünk is, megbeszéltük, hogy éppen kivel mi történt.

Nem minden szexkapcsolat egyforma. A lényege mindenhol az, hogy nem rendes, érzelmi párkapcsolat, de egyénenként eltérő, hogy ezen kívül még mennyi minden fér bele.

2016. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy kell a tüzet táplálni,de ő ezt nem kezdeményezte,hanem a mindennapi dolgokról beszélt. Nekem pedig valamiért kínos ezekről beszélgetni vele,mivel nem olyan jellegű a kapcsolatunk. Így inkább én tereltem szex irányába a beszélgetést kínomban. :D Jó is ez de beszélgetéssel se lehet folyton fenntartani a tüzet. Annyira kiveséztünk már mindent. Nem nagyon tudok már újdonsággal előrukkolni.
2016. aug. 25. 19:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor abba kell hagyni. Egyértelmű, hogy ami neki belefér, az neked nem. Tehát nem igazán illetek össze még egy szexkapcsolathoz sem.
2016. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A férfiaknak lehet belefér a beszélgetés is,aztán meg csodálkoznak,hogy szerelembe esik a nő.
2016. aug. 25. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!