Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van rám valaki olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van rám valaki olyan hatással, hogy elkezdek remegni, ha meglátom? Nem kell közvetlen találkoznunk sem hozzá, elég ha messziről meglátom. Hogy lehet leküzdeni ezt? 26/L

Figyelt kérdés
Persze ismerem személyesen,sőt volt is régebben köztünk ez-az.
2016. aug. 26. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést... Nekem az is elég, ha telefonon beszélünk, és simán elkezdek remegni és elcsuklik a hangom. Köztünk is volt régen több, sőt... Valamikor nagyon szerelmes voltam belé, nagyon szerettem. Lehet, hogy még most is? Én ennek tudom be...
2016. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Pont így vagyok a volt matektanárommal: a mai napig remegek, ha meglátom a vén g2cit. Pedig régen volt már, hogy meghúzott
2016. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy srác akivel kapcsolatban Ugyanezt érzem. Nagyon sokat érztem iránta valamikor, és rengetegszer volt köztünk egy s más.

Én nem tudom leküzdeni. Eddig nem ment.

2016. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben vagyok én is.. Meglátom, vagy meghallom a hangját remegni kezd a lábam is meg a kezeim is. Köztünk is volt egy-két dolog.. de ha összenézünk néha akkor olyan megbabonázó az egész.

Ilyen a szerelem sajnos.

2016. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!