Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Síkosító házilag? Fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Síkosító házilag? Fáj a behatolás nedvesen is!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal egy hosszabb kihagyás után újra összekerültünk. Minden rendben, szeretjük egymást, de régen is előfordult ez a probléma, most pedig kínzóan áll fenn.


Ha ujjal elégít ki, két ujja sem fáj, ha kellően fel vagyok izgulva, veszettül élvezem. Elég nagy szerszámmal rendelkezik, és a behatolás mindig fájt. Kis szünet után elmúlt a fájdalom, és élveztem, de most onnantól, hogy beteszi, elmegy az életkedvem is, mintha szétszakadnék.


Több óvszer síkosítójától irritációm van, nem szívesen kísérletezek velük.

Van valami otthoni módszer, hogy nedves legyen ő is behatoláskor?

Páromnak egy szinten nyálundora van, nem szeretném a szerszámára folyatni a nyálam...


Köszönöm!!


2016. aug. 26. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Vízbázisú síkosítót vegyetek, vagy gyógyszertárban Bartoline krémet. Miért házilag akarjátok megoldani?
2016. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több fajta síkosító irritációt okozott nálam, nem bízom bennük...
2016. aug. 26. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Próbáld azt amit az első írt.. Nekem is ez a probléma én is érzékeny vagyok de a gyógyszertári még nem okozott gondott... Próbáld meg... De ha úgy se működik akkor valószínűleg szexuálisan nem illetek össze... Otthon max olajat tudnál használni de én semmi ilyesmit nem kennék magamba... 22 L
2016. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 7 éve a Yes bio síkosítóját használom. Én is és párom is érzékenyek vagyunk, de ennél nemhogy semmi bajunk, de még "gyógy" célra is használjuk, ha valami más miatt irritációnk van.
2016. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deflohelp ***** válasza:
Nekünk a (vízbázisú) BioGlide vált be.
2016. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Babaolaj!!!! ;)
2016. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!