Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk (20-on evesek) jarnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk (20-on evesek) jarnatok olyan lannyal aki hetente 1x igenyli cask a szexet vagy ez kizaro ok?

Figyelt kérdés

tehat ugy hetente egyszer max 2x sose volt nagy sexualis etvagyam es megmondom oszinten annyira nem is tartom fontosnak a szexet persze jo jo meg jol esik (volt mar orgazmusom mielott azmondanatok hogy mert meg nem volt igazan jo szexualis elmenyem volt..)


szoval ez mennyire meghatarozo vagy kizaro ok illetve nektek ugy altalaban mennyi lenne a normalis?


(amikro a kapcsolat elejen vagyok olyankor tobbet szoktam nem is tudom miert olyankor heti 3x is megszokott tortenni)


2016. aug. 26. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nalam igen mivel fontos hogy ő is ugyanúgy kívánja
2016. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de fejtsd ki bovebben mert igy nem ertem (az egyszavas kerdeseket le fogom pontozni ami nem hasznos)
2016. aug. 26. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem másak az igényeim.
2016. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Na most már azért se fogom kifejteni bunkó f@@@szfej

Ezt pontozd le!

2016. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Járnék természetesen.
2016. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kevés az, sajna nem.
2016. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos igen baj,mármint nem a pasikra nézve hanem rád.

Mivel számomra az derül ki a kérdésedből, hogy hiába mondod,hogy volt orgazmusod,minden jó volt. Na de szerintem Te még sosem szeretkeztél,csak dugtál,és nem is volt még orgazmusod szex közben. Szóval ez csak kimagyarázás részedről. Mert ha igazán élvezted volna,akkor nemcsak 1-2x kívánnád,főleg nem ennyi idősen. ilyet 40-50 éves nők,házasok szoktak írni.

2016. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

4-es azert moderald mar magad legyszives most mi a bajod? Hogy odairtam normalis egesz valaszokat szeretnek kapni nem 1 szavas dolgokat "nem, igen, talan" mert ez nem segitseg az kisfiuk az ovodaban reagalnak igy akik megszeppentek de nem a felnott ferfiak (bar lehet ti kisfiuk vagytok..)


Egyebkent le is pontozlak ne aggodjal es meg be is jelentem a valaszod...

2016. aug. 26. 21:31
 9/12 anonim ***** válasza:

a heti egy szex nekem nagyon kevés, több az igényem. amúgy, az addig oké, hogy volt már orgazmusod, és nem tartod olyan fontosnak a szexet, de voltál már olyan pasival aki igazán fel is izgatott? beindultál már valakire?

persze lehet, hogy te egyszerűen ilyen személyiség vagy és ennyi az igényed, biztos van ilyen is. :)

amúgy, jó lenne tudni, hogy nálad a heti egy szex az milyen is legyen? gondolom jó bensőséges, hosszadalmas romantikus összebújós.. nem pedig egy rázós, gyors menet.

25f

2016. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hosszu romantikus bar lehet vad kemeny is mikor milyen hangulatomban vagyok :D


5 kapcsolatom volt mar hidd el szeretkeztem es elveztem a szexet.. bar exemmel rossz volt mert o sokkal tobbet akart mint en es ezert Neha volt hogy csak ugy lefekudtem vele pedig semmi kedvem nem volt kulonben elkezdett nekem hisztizni hogy nem kivanom mar nem szeretem....

2016. aug. 26. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!