Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok járnátok olyan 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan 18 éves fiúval aki 18 évesen 17 lánnyal smárolt már,7 lánnyal szexelt és 2-vel petting/orálszex volt csak? Vagy ez már sok? Túlságosan macsóság ez már?

Figyelt kérdés

Azért írok neveket mert így követhetőbb.

12 évesen volt az első smárolás, amikor az osztálytermünk vállalta a ruhatár funkciót egy ilyen sulis rendezvényen, a "ruha dombok" mögé bújva egy lánnyal.

Ő volt Zsófi 2009-ben

Aztán volt Anasztázia 2010 végén, Barbara 2011 nyarán (csak smárolás)

2011 nyár végén első nyári "kapcsolatom" Cintiával, 2 hónap. Őt megujjaztam, első petting 14 évesen.

Aztán jött Brigi 2012 telén, egészen októberig 8 hónapig, ő vette el a szüzességem 14 évesen.

Aztán 2013 bovember körül volt egy szexkapcsolatom Bogival 15 évesen 2 hónapig, decemberben bevontunk egy lányt, Nikit. Ez volt az első édeshármason.

2013 Januárjától egy 4-5 hónapos kapcsolat Fannival, vele is lefeküdtem.

Aztán nyáron lefeküdtem egy külföldi lánnyal, neki a nevét sem tudtam, erre nem vagyok büszke és 10 évvel minimum idősebb volt.

Nyár végén szintén kavartam egy lánnyal, de ő vele csak orál volt, nevét nem írom le mert különleges és megtalálnátok facebookon mert csak pár ilyen van.

Aztán 2013-ban jött az első szerelem, vele 22 hónapot voltam együtt, azóta megváltoztam azért.

2015 nyarán 2 lánnyal smároltam nyáron a szülinapi bulimon, Bernadett és Lilla.

Aztán egy másik Cinti 2015 nyár végén-ősszel 1-2 hónap, vele nem volt semmi csak csók, csak 14 volt :D Egy másik Bogi az őszi szünetben, vele is csak csók, de messze lakott 1,5 órányira, és egy másik fanni év végén 1-2 hónapig vele volt szex, de féltékenykedet, meg senkit se tudok igazán megszeretni az exem után, és most 2016 elején egy csók Bettivel.


EZ sok? Csak azért kérdezem mert egy lány ma azt mondta, hogy ő tuti nem tudna megbízni egy ilyen fiúban és nem járna velem. Pedig sose csaltam meg senkit. Ti járnátok ilyen fiúval?



2016. ápr. 18. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár fontos adatra szükség lenne még a precizitás miatt. Mindent számszerűen kerlek.
2016. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mondjad és leírom
2016. ápr. 18. 18:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A vezetéknevüket és a pontos címüket még nem adnád meg?
2016. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sztem ez teljesen normális. Kicsit vicces h minden puszit bestrigulázol de majd kinövöd.
2016. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Aztán beleért a kezed a bilibe és felébredtél ezt lehagytad a végéről
2016. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

" Nyár végén szintén kavartam egy lánnyal, de ő vele csak orál volt, nevét nem írom le mert különleges és megtalálnátok facebookon mert csak pár ilyen van. "


Privátban leírhatod, diszkrét leszek.

2016. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
AZ a vicc, hogy manapság ez az átlag, még a lányoknál is, a kb. 10 smárolás az már tök standard a szebb 18 éveseknél.
2016. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te így levezeted mindenkinek akivel ismerkedsz? :D Nemár..

vagy ez valami felvágás, hogy huu mennyi csajod volt?

Egyébként ez nincs ráírva senkire, ha normális beletudnék szeretni.

2016. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az összeset vissza tudom idézni, a szitut meg minden. Nagyon jó a memóriám ilyen téren.

Nem az a fajta fiú vagyok aki smárol 6-7 lánnyal aztán már nem is emlékszik a felére normálisan..

2016. ápr. 18. 18:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy ha egy lány írta volna ki, mennyire menne itt a r_bancozás.
2016. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!