Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom felvetette, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom felvetette, hogy próbáljuk ki 3-asban. Akinek volt már része ilyenben, adna pár tanácsot? Én vagyok a nő.

Figyelt kérdés
Igazából még azt sem döntöttük el, hogy 2 nő-1 férfi, vagy 2 férfi és 1 nő lenne.
2016. aug. 26. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem javaslom egyiket sem ha nem vagytok mindketten elég bevállalósak.

Fantáziálni jó dolog az ilyenről, de amikor ott pumpálja majd a párod egy másik lány punciját, akkor az nem biztos hogy tetszeni fog :)

De a fordított eset is igaz lehet. Ha a szádban ott lesz egy idegen farok akkor a párod utána nem biztos hogy szívesen szájon csókol.

Ez csupán hozzáállás kérdése. Ti hogy álltok ehhez hozzá?

2016. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Persze nekünk már többször is volt tapasztalatunk benne, élvezetes és segít megnyílni :) 19/L
2016. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
100%
vagy a párodat pumpálja a pasi....
2016. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem való mindenkinek.

Az meg, hogy hogyan fog elsülni, nagyon sok tényezős. Nekem az előző kapcsolatom ráment a hármas kalandra.

Nagyon nagy nyitottság, bizalom és önismeret és stabil harmonikus kapcsolat kell hozzá.

2016. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudjátok mi legyen, akk a pasinak mi volt az inditék h előálljon az ötlettel? ugyanis neki már megvan h még egy csajt akar csak nem meri mondani, majd megvárja mig te felajánlod
2016. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!