Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? Kapcsolatunk 1....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Kapcsolatunk 1. évében napi 3-4x szexeltünk, mostanában meg inkább napi 1-2x esik meg, pedig ugyanúgy szeretjük egymást, ha nem jobban. Nálatok is volt/van ilyen? 21F

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Lesz az még heti egy is👍
2016. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy ahogyan az első írta:)
2016. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Deflohelp ***** válasza:
Normális. Múlik az idő, érvényesül a megszokás ...
2016. aug. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen volt, első 3 hónapban mint a nyulak, volt olyan hét h 30x voltunk együtt, több mint egy év után átlag napi 1-2 de van h mondjuk 3-4 napig semmi nincs a meló miatt, aztán van h egy rövid este alatt mondjuk 3-at is letolunk quickie jelleggel :D
2016. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy megszokás lenne,hiszen nem fásultunk bele a kapcsolatba,nagyon jól érezzünk magunkat,boldogok vagyunk.Igazából nem is panaszkodó jelleggel tettem fel a kérdést,csak kíváncsi voltam hogy másnál is előjött ez.

Szerintem abban is lehet valami,hogy mindketten szüzek voltunk,és úgymond kiéltünk magunkat :D

2016. aug. 27. 16:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Kapcsolatunk elején 4-5. Közepétől a végéig napi 2.
2016. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ó, jaj szegénykém, csak napi 1-2 napi 3-4 helyett? Rettenetesen sajnállak, micsoda borzalmas kínokat élhetsz át, hogy 5 teljes óráig ki kell bírnod egy nap szex nélkül... Én meg képzeld, 24 évesen még nem voltam lánnyal. Gondolj arra, hogy ilyen is van, mielőtt elkezded sajnálni magad, te tökéletlen. Komolyan, hogy van képed egy ilyen kérdést kiírni, miközben a legtöbb korodbeli örül, ha hetente egyszer hozzájut?
2016. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, erről csak mi tehetünk, hogy nem jutunk hozzá. Nem a kérdező. A saját mentalitásod és a hozzáállásod az, amiért nincs nőd.

Képzeld, exem után még két csajjal feküdtem össze, azóta meg senkivel, ennek egy éve.

De én nem is keresek hogy legyen, eléggé nagyon csalódtam a lányokban, hogy mennyire nem tartanak ki.

2016. aug. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Utolsó, erről csak mi tehetünk, hogy nem jutunk hozzá. Nem a kérdező. A saját mentalitásod és a hozzáállásod az, amiért nincs nőd. "


Hát igen... vagy nem. Vagy részben. Mert arról pl. nem tehet senki, hogy milyen adottságokkal születik, értsd ezt mindenre a fizikumtól kezdve a lelkivilágon át. Egy rosszabb fizikumú gyerek, akit gyerekkorában sokat csesztettek és leépítették az önértékelését, elég nehezen rúg labdába, mert jelentős hátránnyal indul. (Aki alacsonyabb és girnyóbb, az eleve hátránnyal indul). Vagy akit traumatizáltak. Nyilván mindenen lehet változtatni, csak nekem pl. lehet, hogy bele kell fektetnem éveket, hogy fizikailag és lelkileg arra a szintre jussak, mint más átlagember ezen a téren. Tizenévesen különben is extra nehéz csajozni, huszonévesen azért már jobban beérik az is, aki hátránnyal indul. Az emberek soha nem egyenlőek és soha nem is lesznek azok. Csomó minden függ attól, hogy kinek milyen lapokat osztott az élet.


Mindössze arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy a kérdező az ő korában még ezekkel az adatokkal is többet szexel, mint a korosztálya kb. 95%-a, ezért bicskanyitogatóan provokatív az álnaiv sajnálkozása. (Különösen ezen az oldalon, ami szemmel láthatólag tele van olyanokkal, akik nem tudnak párt találni. Mintha én kimennék Borsodba és elkezdenek az utcán jajgatni, hogy ma már csak vörös kaviárra van pénzem fekete helyett reggelente.) Ahelyett, hogy itt nyivákol, inkább elmehetne lesz*patni magát. Örüljön, hogy van kivel. Vagy vegyen egy kámaszútrát, vagy nézzen spéci videókat, ahol tippeket adnak, hogy mivel dobják fel az életüket az ágyban. Más örül, ha VALAHA hozzájut. A fiatal éveim egy részét már így is el***sztam.

2016. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, én új vagyok itt az oldalon. Nem is akartam provokálni a nem annyira "sikereseket",de írtam is hogy nem panaszkodó jelleggel írom,mindössze kíváncsi voltam,hogy másnál is előfordul ez.Amúgy nekem is csak 20 évesen lett először barátnőm,szóval nem illik rám az említett leírásod :)
2016. aug. 29. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!