Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki ha arra vágyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha arra vágyom hogy egy csinos, büszke lány teljesen szétalázzom, ledegradáljon, kinevessen? (Introvertált, nőkkel szemben félénk pasi vagyok)

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 08:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Kedves privát üzenetben iró,nem 18éves pattanásos fiúcska vagyok
2016. aug. 27. 08:20
 2/8 A kérdező kommentje:
Élvezem ha egy csinos nő semmibe vesz,porig aláz,sub és mazochista vagyok,kézcsókom,köszönöm válaszát!
2016. aug. 27. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy dominát a neten. Párkapcsolatban amúgy az a normális, ha kölcsönösen szerelmesek vagytok egymásba.
2016. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem szánalmas vagy,lehet rémálmod lennék,igaz nem csináltam még ilyet,de hogy összerugdosnálak amikor a földön csúszkálnál előttem,az biztos!
2016. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
37%
Hát,te beteg vagy...
2016. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért vagyok beteg?
2016. aug. 27. 09:21
 7/8 anonim válasza:
100%
Mert ilyenre gerjedszXD De akkor én is azt ajánlom,hogy keressél fel egy dominát, majd az szétt aláz.
2016. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
cica
2016. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!