Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan öltözzek fel bulira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öltözzek fel bulira hogy a barátomnak én is csinos barátnője legyek, hogy büszke legyen rá hogy én vagyok a nagylanya es ne 12 évesnek nézzek ki?

Figyelt kérdés
17 l
2013. máj. 27. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ha 12 eves vagy oltozz ugy. nem azt mondom hogy koss masnit a hajadba, de ne vegyel fel olyat ami meg korai( tul kihivo, ne akarj szexis lenni). egy farmer es egy nem mely dekoltazsu polo tokeletes lesz. ha 18 akarsz kinezni csak nevetseges leszel
2013. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"nagylánya"?? Most ő az apád, vagy a barátod?
2013. máj. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
" nagylanya" ez tényleg vicces XD XD. Am meg az első az legyen h kényelmesen érezd magadat.
2013. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi van???
2013. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most a barátodnak vagy apádnak akarsz bizonyítani???
2013. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 17 vagy, akkor nem fogsz 12-nek kinézni.


Ha jóval idősebb a pasid (és ha jól sejtem a "nagylánya" megfogalmazásból, akkor az), akkor csak szolidan. Az idősebbek (értem ezalatt már az én korosztályomat is) nem szeretik, ha a barátjuk barátnője kur.vának öltözik, mert egész egyszerűen nem vesszük komolyan az ilyen kislányokat, akik nagylánynak akarnak látszani. Farmer és valami szolid felső bőven elég. Ha felnőtt nőnek próbálsz öltözni, abból csak baj lesz.

2013. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól!
2013. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!