Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, akiknek tapasztalt lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, akiknek tapasztalt lány vette el a szüzességét, milyen cikis, vagy fura helyzet volt az első alkalommal? Hány évesek voltatok és mennyi a lány, hányadikak voltatok neki?

Figyelt kérdés
Lányok is írhatnak, akik tapasztaltként vették el srác szüzességét ;)

2016. aug. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar elélveztem, más nem volt cikis
2016. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nem vették el
2016. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hamar elvezes de mellé iszonyat sok sperma szoval anyira ciki nemvolt
2016. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26 evesen egy 36 eves novel voltam eloszor. Nem tudom hanyadik voltam, nem is erdekelt kulonosebben. Az elso olyan semmilyen volt, egyreszt elegge izgultam igy nem annyira allt fel, masreszt vegig azon agyaltam hogy nem kene benne elmenni. (Bar szedett fogamzasgatlot, de attol fuggetlenul feltem nehogy rogton gyerekkel inditsak. :) ). Meg valahogy sehogysem izgatott olyan pontokon aktus kozben hogy az jo lett volna. (Ami talan nem is annyira meglepo mivel nem voltunk osszeszokva) Ennek megfeleloen nem is mentem el. Igy eleg rossz elmennyel aludtam el, annak ellenere hogy a partner tobbszor is elelvezett. Aztan masnap reggel mar jobban ment a dolog, akkor sikerult nekem is. Utana minden jora fordult, 4 evig voltunk egyutt. Majd ujra rosszra fordultak a dolgok, de ez mar egy masik mese. :)
2016. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 éves voltam, ő meg 24. Ágyban fekve történt meg az első, úgy veszítettem el a szüzességem. és mivel ő volt az első, fogalmam sem volt mit hogyan kell csinálni. Csak feküdtem ott az ágyban, nyakig betakarózva, és attól féltem, hogy a meglátja a farkam. persze, most már másképpen viselkedem, de akkor még eléggé szerencsétlen voltam. Elmondtam neki, hogy még nem voltam nővel, ő lesz az első, és segítsen.

Nos segített! :)

Elmondta mit hogyan csináljak, hogy mozogjak, és irányított. Jó volt, jó sokáig tartott, és a végén azt mondta, azt hitte hamarabb el fogok élvezni, de jól bírtam.


Akkor persze cikinek éreztem, hogy be valljam neki, 20 évesen ő lesz az első nő akivel lefekszem, de nem bántam meg, mert így nem lúzernek tartott, hanem segített.

2016. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!