Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt Férfiak! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt Férfiak! Milyen legyen egy lány az ágyban?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, ti mit tartotok fontosnak, izgatónak, beindítónak stb.
2016. aug. 27. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jelezze, ha valamit jól/rosszul csinálok. Ne csak feküdjön alattam mint egy darab fa. Elég izgató ha nyögdécsel a hölgy. Nyugodtan jelezze ha pózt szeretne váltani, akár át is veheti az írányítást. Szeretem ha szex közbe kicsit karmolja a hátam. Az olyan gerjesztő.
2016. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Izlésesen közönséges! Legyen kU*r(vá)*s!
2016. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondták, hogy legyen meztelen vagy igen - igen alul öltözött.. az a legfontosabb ! ;)
2016. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyen ápolt a lábfeje.

Unom már, hogy egyébként ápolt nők bőrkeményedéses talpát kell lesni.

2016. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kedves az a lány és az ágyban azt tehessek vele amit csak akarok. És ne legyen elhízott.
2016. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viselkedj roszz ribi ként,beszélj disznó módon. Legyél kicsit perverzebb..
2020. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!