Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul eshetett az egojának,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul eshetett az egojának, hogy azt írtam neki a nem érezted jól magad kérdésre, hpgy én mindent megtettem neked a sz-exben, te meg még normálisan ki sem ny. Altál?

Figyelt kérdés

Mit szűr le ebből egy férfi?

Két hónapos ismerkedés után az első szexnél nem erre számítottam.....De nem tehetek róla, velem nem foglalkozott a pasi, csak magával. Meg ilyeneket mondott a második menet előtt: "hogy keress mást rá, fáj a far.kam" Az elsőnél, meg, hogy jól csináltam a dolgom... Pff.... És hogy a spe.mája arra van, hogy én lenyeljem...hiába nem akarom.


Most komolyan csak én gondolom ezt ótv.arnak?



2016. aug. 28. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugye holnaptól kezdve egyedülálló leszel?

23/F

2016. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
A maga suttyó módján őszinte volt. Csak te nem a haverja vagy/voltál, hanem a barátnője. Itt hibázta el.
2016. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De én azt nem értem, hogy hogyan lehet a randikon valaki kedves, cuki, ha a szexben meg már ilyen önző, sut..tyó pa.raszt?
2016. aug. 28. 21:01
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk talán nem kéne mindenféle b*nkóval összejönni, akkor sem, ha jól néz ki, és meg akar d*gni.
2016. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Épp előbb említettem, hogy a randikon nem volt bun.kó.
2016. aug. 28. 21:02
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a randi a vadászat... Akkor nyilván igyekezett magára erőltetni valamiféle jómodort. Mert ha már ott elengedi magát akkor gondolom nem jutottál volna el vele a szexig!
2016. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Dr. Kangörcs ***** válasza:
100%

Úgy, hogy az érdeke azt kívánta, hogy megjátssza a cuki, aranyos, kedves fiút. Egészen addig, ameddig ágyba nem vitt.

Ezért ne add oda magad hamar. :) Pár hétig mindenki tud kedves lenni.

És remélem, jól elküldted a fenébe ezt a primitív suttyót.

2016. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha a két hónap hamar, akkor befonom a hajam...
2016. aug. 28. 21:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy te ebből normális kapcsolatot akartál kihozni, vagy csak valami laza, kötetlent? Mert ha az előbbi, akkor szerintem jól gondold meg, hogy hogyan tovább vele!
2016. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha lazát akartam volna, akkor nem találkozgatok vele két hónapig, hanem egyből lefekszem vele és pá
2016. aug. 28. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!