Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves vagyok, még szűz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, még szűz, összejöttem egy lánnyal ő már tapasztaltabb nálam, és most hétvégn megbeszéltük hogy nálunk alszik, mit és hogy csináljak hogy ne legyek nagyon béna?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
úgy is béna leszel ezen kár már paráznod, de mindenki volt szűz és béna ezen túl kell lépni
2016. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1: tudja, hogy szűz vagy? Ha azt mondtad nem vagy az, akkor csak mond, hogy nagyon régóta nem csináltad és amúgy sincs tapasztalatod, emiatt lehet bénázol

2: hagyd, hogy kicsit irányítson, inkább több simogatás mint gyors leteperés

3: az egyetlen dolog amit tehetsz, ami miatt tök jó lehet ez az este: NO STRESSZ!!!! Próbáld meg ellazítani magad, ne parázz, nevess minden bénázáson, légy felszabadult, mert az ellenkezője megölheti az estét. Élvezd az életet, mintha egész életedben erre vágytál volna és hidd el, semmi baj nem történhet, csak sodródj az árral.

4: Ha pedig nem akar összefeküdni veled, akkor se parázz, kell neki is idő, az nem jelenti, hogy más dolgok nem történhetnek, légy türelemmel.

2016. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Ja, igaza van elsőnek.

Úgyis béna leszel. Ezen nincs mit segíteni...

Kérd meg, hogy legyen elnéző, és segítsen picit ő is neked

2016. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen őszintének kell lenni, ha tényleg akarja veled, akkor segíteni fog, sőt még lehet büszke is lesz, hogy ő lehet neked az első.
2016. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!