Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Jelen esetben az unokatesómról van szó, aki fiú, 15 éves, és olyan 180 körüli, szálkás típus, nagyon bejöön ^.^ (aki akar képet, az írjon privit :3). Én pedig egy 18 éves, szőkés barnás hajú, 170 centis lány :D. Anyuéktól sikerült kikönyörögni, hogy engedjenek el sátratni az egyik barinőmmel a város szélén lévő erdőbe, de persze az unokatesómmal mentem, Ő is lezsírozta a dolgot :D. Eleinte csak barátilag készültünk, de a vége egy 3 órás kicseszett jó szex volt *.*, de a végén bűntudatom támadt.. más volt már így?

2016. aug. 29. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
én szeretnék képet ! 20/L :)
2016. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is 19/l :)
2016. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az már megesett velem, hogy az unokatesóm megcsöcsörészett, mikor a hormonok tomboltak benne (igaz az én kezemben is tombolhattak, mert fel is pofoztam) és kb. a legyet reptében megkefélte volna. Nekem ez durva volt.

De ez... Jézusom. :D

Lányok, ti meg leakadtatok a képnél? :D

2016. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem is kaptunk :D de unokatesómmal én sem dugnék :D #2-es
2016. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kuldhetsz nekem is :D 19l
2016. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem meredek. Én Is kérnék képet.
2016. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
KAMU. :D
2016. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó ám a kis vérfertőzés!
2016. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 János Gilján ***** válasza:

Én 12-13 éves koromban rendszeresen álmodoztam arról, hogy az unokahúgommal hancúrozok, ő volt a kedvenc maszti képzelgésem akkoriban, aztán idővel kinőtt az agyam. :)

Ha nem kamu amit írtál, akkor a tanácsom, hogy gumit MINDENKÉPPEN használjatok és felejtsétek el, hogy komolyabbra fűzitek a szálakat! Ha érzitek, hogy itt szerelem is lesz a dologból, azonnal szüntessetek be minden nemű találkozást. Ha viszont nem vérszerinti az unokaöcséd, csak mostohaunokaöccs, akkor lehet akár komolyabb folytatás is.

36F

2016. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szeretnék képet! 17/L :)
2016. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!