Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha egy szamotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha egy szamotokra nagyon vonzó férfi megmondaná hogy szexen kívül semmi mást nem akar tőled, bele mennétek egy ilyen kalandba?

Figyelt kérdés
Azaz jobb megsem kapni azt akire vagysz vagy jobb csak ennyi belőle de mégis a tiéd lehetett...
2016. aug. 27. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neeem.!! De megpróbálnék tenni róla, hogy Ne csak azt akarja !! :D
2016. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bele

Remenykednek hogy talan lehet tobb is vegul.

2016. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nincs közös jövő!
2016. aug. 27. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha annyira tetszik, biztos többet is elkezdenék iránta érezni és nem szeretem a csalódásokat
2016. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bele. Úgy is belém szeretne...

Mindig ez a vége.

2016. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát egy dugással még senki nem lesz az enyém, még ideiglenesen sem!

És én lelkileg olyan alkat vagyok, hogy az ilyen kalandok nem mennek. Érzelem és bizalom kell. Egy ilyen mondat után, pedig rájönnék, hogy kár volt erre az emberre az időmet pazarolnom.

2016. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel szeretem a függetlenséget, ezért kifejezetten örülnék, hogy ő sem akarna többet.
2016. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!