Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenjek egy szexkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy szexkapcsolatba csak azért, hogy jobban megkedveljen (lent)?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot ezen az oldalon (ezért is félek, hogy majd rátalál erre a kérdésre)

A lényeg, hogy ez a srác nagyon bejön. Végig azt hittem, hogy komoly akapcsolatot keres aztán egyszerűen csak felszívódott 1 hétre.

Mahyarázatot kértem az eltűnésére, azt mondta azért nem írt vissza mert most inkább csak szexkapcsolatot keresne.

Hülyeség szerintetek ebbe belemenni? Nekemez a srác nagyon megtetszett, simán el tudom képzelni a ppáromként de ettől ugye nem leszek ribi?



2016. aug. 29. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
menj bele..max megbánod, de lehet ő lesz az igazi :)
2016. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy csak a szex miatt nem fog jobban megkedvelni. Ha nem akar komoly kapcsolatot, akkor hiába szexelsz vele.
2016. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
hány éves vagy? ha ő lenne az első, neki adnád a szüzességed, később megbánhatod
2016. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba vagy, ha megteszed.

Gondolkodj már kicsit, mielőtt szétteszed a lábad! Ő csak d*gni akar egy jót, ha te erre megd*gatod magad, akkor szerinted ő ettől egyből el akar majd venni?

Gondolkozz kicsit! Nem sokkal reálisabb forgatókönyv, hogy ő simán csak megd*g párszor, aztán ha majd megun, akkor lazán dob, te pedig majd jössz ide panaszkodni a "minden pasi egyforma" meg a "miért használ ki mindenki?" kérdéseiddel.


"Nekemez a srác nagyon megtetszett, simán el tudom képzelni a ppáromként"

Megkérdezhetem, hogy miért? Ja, azért, mert jól néz ki?

Ne legyél már ennyire felszínes, naiv butuska! Ha te attól tudsz valakit életed párjaként elképzelni, hogy ő történetesen jól néz ki (és tök mindegy, hogy ő csak kettyinteni akar egyet), akkor valami nagy baj van a fejedben.

2016. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele, mert nem szeretnem a lelki serult panaszkodasodat olvasgatni itt utana, hogy beled uritettek es otthagytak, pedig te mennyire szereted es a parodnak akartad.
2016. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ribi nem leszel ettől, de borítékolható a csúnya pofára esés.
2016. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség szerintem is.
2016. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!