Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexkapcsolatba bele fér ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatba bele fér ez?

Figyelt kérdés

Hogy amikor a nőnek meg van akkor csak orálisan elégiti ki a férfit és ugye a nő nem kap semmi élvezetet ilyenkor.

Nemet és kort írjatok.


2016. júl. 22. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyankor, kérjél lóvét. Máskor élvezettel csámcsogsz rajta, akkor miért nem? Különben, mikor meg van, akkor a legjobb a szex.
2016. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ez egy üzlet aminek a lényege, hogy mindkét fél élvezi. Ha az egyiknek semmi haszna belőle, akkor mégis miért csinálja??
2016. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az fer bele, amiben kozosen megegyeztek.
2016. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mantis religiosa ***** válasza:

Igen, ez a klasszikus " 68-as " póz. Te kielégited, ő meg jön neked 1-gyel.


Ha nem vagytok finnyásak, olyankor be a tampon, aztán kaphatsz viszonzást.


Meg azért gondolom, mikor szeretkeztek, akkor amíg neki jó egyszer, neked legalább 2-3-szor is, úgyhogy ha összeszámolod, még mindig te vagy előnyben. :-)

2016. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan, nem szexelünk,csak orál van. Mondja is, hogy pótolni fogjuk. Így is van.
2016. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha a csaj nem bánja akkor belefér. Én nőként ebbe nem mennék bele... :D Várjatok még pár napot aztán mehet a menet! :)
2016. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó katona vérben is harcol! ;)
2016. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy nekem pl. volt egy amerikai sráccal ilyen kapcsolatom és ő mondta, hogy nem érti miért problémázok ezen, őt nem érdekli, ott senkinek sem probléma ez. De én kényelmetlenül érezném magam.
2016. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi akkor is csináltuk.. Menzi nélkül is óvszerrel de menzikor plusz türcsi semmi gond nem volt. 22 N
2016. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én lázadnék a helyedben. Mondanám, hogy addig nincs semmi míg nem megy kölcsönösen.


Nekem volt egy csajom, aki annyira kívánta mindig, hogy nem bírta kivárni míg elmúlik neki. Olyankor jobban csúszik, de vigyázni kell a vérrel mert befog mindent.

2016. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!