Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős Férfiak! Ha szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős Férfiak! Ha szeretitek a párotok, miért csaljátok meg őket?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezni akarok,csak pusztán érdekel..ha van valakinek felesége és elvileg szereti,akkor miért csalja meg?Hiányzik valami a szex terén vagy lelkileg? Ha meg esetleg nincs már szerelem,miért nem vetnek véget a házasságnak? Tapasztalatok? Férfiak,ha ti ezt csinálnátok mi lenne az oka?
2016. aug. 29. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért, megcsalom őt? Mivel?
2016. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem fogsz sok értelmes választ kapni. :D Talán nincs is rá racionális magyarázat.


Tudom közhely de: Ha a f-sz feláll, az ész megáll.

2016. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Atraktra ***** válasza:
60%
Hajt minket a vágy, és minél többet akarunk szexelni minden csinos lánnyal aki csak megtetszik nekünk.
2016. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
És a férjes nőket miért nem kérdezed?
2016. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Like a 4-es felhasználónknak! :-)
2016. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Mert mióta megszületett a gyerek még a farkamat sem fogta meg.

Pedig már féléve megvan a poronty.

2016. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

"Pedig már féléve megvan a poronty."


Poronty???! A saját gyereked?

De tuskó vagy b+!

Nem tudom hova rakta a párod az eszet amikor gyereket szult egy ilyen primitiv embernek.

2016. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a poronty nem tahó kifejezés. Jobb mintha azt mondanám ( sok filmben van) , hogy bogaram.

A bogarakat agyoncsapni szokás...

2016. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerek lenne a legjobb.
2016. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a környezetemben több párnál is azt láttam, hogy a gyerek megszületése után 2-3 évvel a nő belefásult a monoton mókuskerékbe. Megpróbált megfelelni, mint anya, mint dolgozó nő és azt hitte, azzal áltatta magát, hogy ő mindent megtett a családért. Csak azt nem kérdezte meg a férjétől és a családtól, hogy erre van szükségetek ?

Persze a lakás csillogott minden idillikusnak tűnt, csak elveszett a meghittség a párkapcsolatban, mert a vasalás meg a fel mosás nem maradhatott el. Mert az fontos!

Lehet hogy ha leápolta volna a hites urát felmosás helyett, akkor az meg örömmel kivasalt volna helyette. Kipróbálta ? Nem. Vajon miért ?

Ha egyszer-egyszer bohém módon "szarunk a világra" hozzáállással egy délutánt egymásnak áldoztak volna, és Pistike aznap nem pontosan 7:32-kor kerül az ágyba hanem kicsit később. Túl fogja élni. Az én fiam is túlélte.

Egyszerűen csak többet kellene figyelni egymásra. Nem azt csinálni ami szerinted megfelel a másiknak, hanem ami tényleg az ő igénye.

Hogy ebből megcsalás lesz vagy elhidegülés embere válogatja.

2016. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!