Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha régóta (több év)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha régóta (több év) együtt vagytok egy lánnyal, szeretitek, akkor miért csaljátok meg többször is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem mindenki csalja meg a párját. Aki meg megcsalja az bebukta. Hogy miért az nem tudom, de szerintem azok nem igazán lettek szerelmesek, inkább csak találtak egy szép lányt akivel lehet.
2011. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de több barátnőmmel is ez történt,aztán a pasi meg teljesen összeomlik,hogy ő szereti a csajt és nem csinál többet ilyet.és nem pár hónapja voltak együtt,évek óta.
2011. márc. 23. 21:04
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
mi a fa*szról beszél te itt? a fiúk-férfiak nagy többsége nem csalja meg a barátnőjét! ha annyira korlátolt agyú vagy, hogy nem válogatod meg a barátod akkor meg mit kell sírni?
2011. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell általánosítani, nem minden férfi disznó! Van ám nők között is olyan, aki megcsalja a párját, és a férfiak között is vannak hűségesek!
2011. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
De mégis ne a barátnőid barátaiból indulj ki. Nagyon sok hűtlen van az tény, de akkor se mindenki:) Nekem meg hűtlen barátnőm volt, na? Mégsem állítom azt, hogy minden nő hűtlen.
2011. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
A pasik sajnos ilyenek. Ritka mint a fehér holló aki nem csalja meg a párját. Még olyannal nem is találkoztam pedig megéltem már pár x-et. Engem is megcsaltak 3x is. Akármennyire is szereti a párját, előbb vagy utóbb félrenéz az a jobbik eset hogy csak néz, még egy 20 éves házasságot is képesek sokan félredobni egy numera kedvéért. Hát akkor egy kapcsolatot hogyne! Akkor ot szerintem bele se gondol csak megbabonázza valami és a f*rka után megy. Az én párom is megcsalt, pedig szerett. Ennyit szedtem ki belőle "nem tudom, akkor ő jobban vonzott mert új volt ismeretlen"
2011. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Már utólag bánom hogy én még csak rá sem néztem soha más férfira!
2011. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos Én egy utolsó, unalmas, tisztelettudó és hüséges balf@sz voltam, de azthiszem ezt a hibát többet nem követem el, ha csak egy apró jelét érzem annak, hogy rossz úton jár a párom.

Ebböl adódik a kérdésem, hogy Ti Nök, miért vagytok utolsó, gátlástalan, pénzéhes rib@ncok?

2011. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

ilyenkor azért örülök, hogy van igazság a Földön! a sok megcsalt nő azért magába nézhetne és elgondolkodhatna...

szokták mondani aki kur*vának megy ne sírjon ha ba*sszák.

2011. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
héhaver! Tetszik az utolsó mondatod:) Bár ez a megcsalás dolog mindegyik nemre jellemző szóval... Hibát ne mindig másba keressük. Én rájöttem, hogy nem a másik nemet kell okolni, mert csak azzal saját magunk ellen vagyunk. Ha a hűség bénaságot jelent akkor én béna vagyok, de sose lépek félre azért mert ezt tették meg velem! Leszek béna, de tiszta maradok és ez számomra fontosabb.
2011. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!