Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi időnek kellene eltelnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kellene eltelnie ahhoz, hogy lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze a barátommal(2 hete), és már volt arról szó, hogy én nem vagyok már szűz viszont ő igen. Nem nagyon történt eddig semmi komoly, de eléggé kezdeményez egyes dolgoknál. Mennyi lenne az ideális idő aminek el kellene telnie ahhoz, hogy lefeküdjek vele és ne tűnjek túl rámenősnek, vagy olyannak aki csak a szexre megy? Szeretjük egymást, csak én már nagyon kívánom őt.
2016. aug. 29. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hét után belefér, rángasd le róla a macialsót :)
2016. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem nincs megszabva. nektek kell érezni ha eljön az ideő.
2016. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idő? Attól függ hányszor randiztatok és mennyire kívánsátok egymást? Két hete együtt vagytok folyamatosan vagy hogy érted a két hetet? Akkor szexeljetek amikor kívánjátok egymást.
2016. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá szabály, de jó esetben 1-1,5 hónap alatt el lehet jutni a szexig ;)
2016. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha Ő lesz a 2-3 szexpartnered, és mondjuk úgy 50-60 évre tervezel vele, akkor minimum egy hónap.

Ha sokadik szexpartner lesz, vagy csak kaland, akkor minek várni?

2016. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 órának! Komolyan ezek a kérdések...nincs két egyforma ember, és két egyforma szituáció! Ti érzitek, mennyire van meg az összhang! Minél ink ezen gondolkodsz, annál inkább csak a sex fontossága kerülmajd előtérbe mostis és a következő párodnál is. Ahelyett, hogy ezen agyalsz inkább a kapcsolatotokat mélyítsétek el minél jobban! Régen szép szokás volt, hogy akik szerették egymást, csak esküvő után voltak egymáséi, tisztelték egymást akit szerettek, és akivel majd leéllnek egy életet, hogy tisztán tartják magukat! Ez hatalmas szó még most is, és felbecsülhetetlen dolog! ..Nem a dugásról szólt a kapcsolat 99%a.
2016. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónap után szexeltem a párommal. Mind a ketten szüzek voltunk. Én 15 Ő meg 20.
2016. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!