Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele vagy sem? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele vagy sem? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerek egy srácot,sokat szoktunk beszélgetni,jófej,normális,humoros,mellesleg nagyon bejön. Találkozni is szoktunk. Nem tudom mi van velem,de iszonyúan vonzódok hozzá. Meglátom és megszűnik körülöttem a világ,nem kapok levegőt,mindent szépnek látok ha vele vagyok/beszélek. Nem vagyok szerelmes az biztos,de nagyon tetszik. Bonyolult gyerek,mert nem igazán tudja eldöteni,hogy mit is akar tőlem,mert jó lenne velem megpróbálni a kapcsolatot,de még érez valamit az exe iránt és azt mondta,amíg el nem felejti 100%osan nem akar kihasználni. Mostanában sokat témázgatunk és volt pár olyan alkalom,ahol történhettek volna dolgok. Eddig egy barátom volt másfél évig, és csak vele feküdtem le,nem volt még egyéjszakás kalandom,ezért is vagyok magamon meglepődve,hogy ennyire kívánom a srácot és ennyire vonz. Ha lenne rá lehetőségetek ti benne lennétek? Nem fog könnyűvérűnek nézni? Későbbiekben szerintetek,hogy van nagyobb esélye egy kapcsolatnak? 19/L
2016. máj. 6. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha könnyűvérűnek néz akkor nem ismer igazán... pedig elvileg ismer.

A válaszom nem bonyolult. :)

2016. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék bele egy szexkapcsolatba de a te döntésed.

Nem ítéllek el ha belemész mert a nőknek is megvannak a szükségletei és én is csináltam már sok hülyeséget de lehet, hogy utólag megbánod

2016. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Linó03 ***** válasza:
100%
Én inkább arra biztatnám, hogy jöjjünk össze, és utána mehet :)
2016. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg míg belédszeret.
2016. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám hogy azért mondja ezt mert csak dugni akar. Viszont 3 hónap után én valószínűleg ott hagytalak volna ha ilyen céljaim lennének, és még mindig nem csináltalak meg. Meg próbálhatod még húzni, hátha kiderül hogy mit is akar. Vagy ha nagyon kívánod, akkor le is feküdhetsz vele, lehet pont az adná meg a kezdőlökést a kapcsolathoz. 50-50.
2016. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

No, tisztázzuk! Te szerelmes vagy! És ezt nem én mondom, hanem azok az okosok, akikre azt mondják pszichológus. Ugyanis a szakirodalom szerint akkor vagy igazán szerelmes, ha megszűnik körülötted a világ, s csak ketten léteztek. Ez a szerelemnek az a tipikus wohooo szakasza. Ez tény!

Hogy mit is tegyél. Szerintem még légy türelmes, tarts ki a srác mellett, de finoman jelezd neki, hogy szükséged van rá. S meglátod, hamar túl lesz az exén…

2016. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szexuális érettség egyik jele, higy ilyet egyedül us el tudsz dönteni. Inkább babázz még.
2016. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!