Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anált kedvelő lányok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anált kedvelő lányok miért szeretik jobban így, mint hagyományosan?

Figyelt kérdés
Sok análozó lány írta már, hogy sokkal jobban szereti popsiba, mint vaginába és már csak így követeli a szexet. Ez teljesen jó dolog, viszont ennek fényében nem értem, hogy a nők másik része, miért nem meri kipróbálni.
2016. aug. 31. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a válaszokat max kanos anál mániás fiúcskák írják.Nekem spec. jó az anál,szeretem ha néha van,de közel sem esik olyan jól mint punciba.Meg amúgy a rendszeres (pl. napi szintű) anál rohadt egészségtelen,és aki nem akarja kipróbálni nem kell erőltetni.Az a lyuk nem arra van eredetileg,nem alap a szexben,hanem "extra",van aki szereti van aki nem.
2016. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet azért van ez, mert nem vagyunk egyformák. Ha én azt mondom, hogy szeretem a すしt, attól még nem biztos, hogy te is szeretni fogod.


22/L

2016. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mennyire szeretnek ilyen nőt...
2016. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!