Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez baj? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj? Hogyan lehetne jobb?

Figyelt kérdés

Szóval, 18 éves vagyok, a barátommal kb egy hónapja pettingelek, és egy hete is is feküdtünk. Utóbbi még csak 2x fordult elő, de vele veszítettem el a szüzességemet is. Viszont már elég sokszor pettineltünk, de nekem valahogy még sosem sikerült elmennem ettől sem.. Az ujjazás nekem nem is jó érzés, magamnak sem csináltam soha, de állítólag nagyon jónak kéne lennie.. ehhez képest nekem semmi.

Addig jó, amíg csak simogat, de még a csiklóorgazmus sem sikerült. Kezdek félni, hogy baj van velem. Szerintetek mit csináljunk, hogy sikerüljön? Ugye nem vagyok aszexuális vagy ilyesmi?


2016. szept. 1. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem nagyon nagyon hosszú folyamat volt még megtanultam úgy élvezni a szexet hogy orgazmusom legyen. nem minden a pasin múlik ha jobban összefogtok szokni és tapasztaltabb leszel hidd el minden rendben lesz :)
2016. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na várj. Azt akarod nekem mondani, hogy nagyjából egy hónapja éltek nemi életet. Most őszintén, szerinted ennyi idő alatt már kívülről-belülről ismeritek egymás testét, minden létező izgatási módszert felfedeztetek, ami nektek jó?


Basszamög, 18 éves vagy. Előtted van még legalább 60 év. Mégis úgy rohansz, mintha nem lenne holnap. Lassíts már le egy kicsit! Örüljetek annak, amit jelenleg egymásnak tudtok adni és legyetek boldogak együtt! Ne cseszd el az egészet ilyen hülyeségekkel! Egymás testének a felfedezése az élet egyik legvarázslatosabb dolga, amire megérné rászánni az időt, erre ehelyett egy kész megoldást akarsz, ami garantáltan működik mindenkinél azonnal.


Amit te csinálsz, az egy dologra viszont nagyon jó. Elvárást támasztasz a párod felé, aminek ő jelenleg még nem tud megfelelni. Ez benne teljesítési kényszert fog okozni, ami még tovább csökkenti a siker esélyét. Tönkretéve ezzel az önbizalmatokat és a kapcsolatotokat. De ha nektek ez kell...


22/F

2016. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senki Alfonz ***** válasza:

Keress egy tapasztalt partnert akivel-töl megtanulod élvezni a szexet, megismered a saját testedet .

Nem rosszindulat, de ha már most ilyen kérdések merülnek fel benned a barátod mellett aki ugyanolyan tapasztalatlan mint te egy sivár, örömtelen "egymásban keressük a hibát, próbálunk megfelelni az elvárásoknek, megunkban keressük a hibát, haragszunk a másikra hogy tul sokat vár el, stb." korszak vár .

2016. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!