Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobb egy rossz szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb egy rossz szex egy pasival vagy inkább szex mentes napok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem inkább jó szex egy jó pasival??? :P
2016. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy rossz szex?
2016. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én lehet belemennék egy rossz szexbe inkább. Mert a szex olyan mint a pizza. Ha jó jó, ha nem jó akkor is jó. Meg nekem nőnek már a csókolózás, simogatás, orális szex stb is kielégítő. Na meg a törődés...
2016. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jo, ha nem elvezed, s csak a pasi el ez a szadba (mert oda fog ilyen esetben), s te meg fanyalogva nyeled, s ott maradsz orgazmus nelkul... Akkor minek?
2016. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
habár pasi vagyok, de nekem sem kell egy rossz csajjal rossz szex, inkább maradjon a maszturbálás
2016. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább megpróbálnék tenni azért hogy jó legyen... Mert minek szexeljek ha rossz? Vagy azért vonjam meg magamtól a szexet mert nem jó? És csak éljünk egymás mellett? Akkor már inkább tényleg teszek érte hogy jó legyen! És ha mindent.. De tényleg mindent megpróbáltunk és sehogy se lett jó... Hiába szeretjük egymást de akkor elvállnának útjaink... Mert ha valaki boldogtalan egy párkapcsolatban akkor hamarabb lesz hűtlen és inkább külön utakra mennek minthogy ez megtörténjen! 22 L
2016. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De még mennyire, hogy van olyan, hogy rossz szex.


Inkább szexmentes napok.

2016. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szexmentesség
2016. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire rossz, ha mondjuk egy kezdő, ügyetlen srác aki rosszul nyal és annyit tud hogy ki-be azt még megoldom, de ha mondjuk egy barom aki egyből tövig vágja majd elvárja hogy a végén lenyeljem cserébe a semmiért akkor kösz de kösz nem, inkább masztizok :D
2016. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!