Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért kíván az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kíván az ember mást ha közbe szereti a párját?

Figyelt kérdés
Velem sokszor ez van régóta van párom nem is csaltam meg de annyira kívánok néha mást de közbe én a párom szeretem.Miért van ez?

2016. szept. 2. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert NEM szereti a párját! Ha valaki tényleg Őszintén szereti a párját akkor nem kíván meg egy másikat....
2016. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De pl próbáljátok meg a 3-ast
2016. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Először is,attól hogy szerelmes vagy a párodba tetszhet más is.Az ember szerelmes nem vak.Mivel a pasik vizuális lények nyilván vónza őket a látvány. Reaktancia elmélet:Jobban vágyakozik az ember olyan után amit vagy nem kaphat meg vagy amit nem ismer. A párod mindet megtud neked amit csak akarsz:szerelmet,sz.e.x.e.t,és amire csak vágysz az ágyban,de a másság érzését soha!!!!!! Amit 1 másik lány iránt kíváncsiság,és vonzódás formájában érzel.Röviden ennyi!!! Ez a rózsaszín köd után mindenki érzi csak idő kérdése,aki tagatja az lehet még hamarabb vagy jobban.Persze ezt az ember nem pár hónapos kapcsolatnál kezdi el érezni.minden szerelmi kapcsolat elér erre a küszöbre 1x Aki nem így véli az vagy tapasztalatlan,vagy naív,vagy mind 2-ő
2016. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok :( De attól, hogy van párom nem mindig kapom meg otthon mindig azt, amit szeretnék, ilyenkor van, hogy erősen megkívánok mást.

Ha lenne olyan ember az életemben, akiben megbíznék, hogy nem árul el, ilyen esetben lehet, hogy vele le is feküdnék, de nincs ilyen személy az életemben, így nem csalom meg a párom.


Én 26/F vok egyébként.

2016. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És te mit nm kapsz meg időket?
2016. szept. 2. 20:31
 6/6 A kérdező kommentje:
* utolsó??
2016. szept. 2. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!