Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan kapcsolat ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan kapcsolat ahol két ember őszintén szereti egymást?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok és a tapasztalataim azt mutatják,hogy nem. Szinte lehetetlen ismerkedni és egy olyan társat találni aki úgy elfogad amilyen vagyok.
2016. aug. 8. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

ismerek ilyet, én is ilyenre vágyom, de még nem találtam meg a társam hozzá :)

de láttam, hogy több év után is képesek szeretni egymást :) mondjuk a te korosztályodnál fiatalabbak, de szerintem te se add fel a reményt, nincs veszve minden :) vannak példák idősebb korban is ahol sok év után is még szeretik egymást :)


23F

2016. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen vagy. Ha egy feltekenykedo hiszterika, nulla onbizalommal akkor tenyleg senki nem fog olyannak elfogadni amilyen vagy.


Van olyan kapcsolat ahol ket ember osziten szereti egymast. De ez nem jelenti azt hogy az egyik akarmekkora hulye lehet akkor is szeretni fogjak.

2016. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
30 évesen ilyen hülyét kérdezni! Nem véletlenül nem kellesz a kutyának sem!!
2016. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem! Engem azért dobtak ki több mint 10évután mert unalmas volt mellettem az élet. Nincs káros szenvedélyem nem léptem félre és semmi hasonló. Csak megunt. 33F
2016. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak meglehetősen ritka. Ebben a korban meg már azért nem nagyon találkozni vele, mert aki ilyen személyiség, az már régen párkapcsolatban él..
2016. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te is itt siránkozol,neked sem kellenek a csúnya de aranyszivü pasik..
2016. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elöző válaszolónak igaza van,biztos hogy fiatal korába szembe köpte a nem túl szép arcú pasikat. Most azt kapja vissza..
2016. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence_ ***** válasza:
Természetesen de ez munkával jár.
2016. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!