Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tetteknek higgyek vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetteknek higgyek vagy a szavaknak? Miért tagadja le később szóban azt, ami a tetteiben egyértelmű? (kicsit hosszúra sikerült. ) A kötekedéstől kíméljük meg egymást, és azokat akik ezt elolvassák.

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel barátnőm szülinapi buliján közelebb kerültünk egymáshoz(Én 22, Ő 26 éves). Utána beszélgettünk egy ideig az egyik közösségi oldalon, de találkozásra nem került sor. Pedig egyértelműen kölcsönös volt a vonzódás.

Egy idő után azonban a beszélgetés is megszűnt, majd pár hónappal később összefutottunk egy iszogatás alkalmával. Érezhetően izzott köztünk a levegő. Aztán átmentünk egy szórakozóhelyre, ott megtört a jég és egymásnak estünk. Mondtam neki, hogy menjünk hozzájuk (a szüleim miatt haza nem vihettem). Igazából nem is hittem, hogy hazavisz, mivel egy csajt sem visz haza akire csak alkalmi partnerként tekint, mindig ő megy a lányokhoz "aludni". A lényeg, hogy végül náluk sem feküdtünk le, nem történt semmilyen szexuális közösülés (szex,orál , anál)mivel nem volt mivel védekezni. Csak aludtunk egymás karjaiban. Ébredés után még nem engedte, hogy hazamenjek, puszilgatott,cirógatott. Mondta, hogy majd legközelebb is átmehetnék, stb. Egyáltalán nem mutatott semmi jel arra, hogy gond lenne. Viszont az eset óta nem beszéltünk.


Aztán kb. egy hónappal később barátnőmtől hallottam vissza, hogy a srác nem érti miért vitt haza amikor nem is vagyok az esete. De amikor együtt vagyunk mindenki látja rajtunk, hogy nagyon is vonzódunk egymáshoz, de ő ezt tagadja.


Ti mit gondoltok erről? Miért tagadja, azt ami egyértelműen látszik? Annak higgyek, ahogy velem viselkedett vagy amit másnak mond rólam? Lehet, hogy nektek egyértelmű a helyzet, de én nem tudok kívülállóként, tiszta fejjel gondolkodni..


Előre is köszönöm az értékelhető válaszokat, és hogy végig olvastátok egyáltalán :D


2016. szept. 3. 12:18
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
Igazából egy vagy neki a sok közül. Ennek bizonyítéka a visszajött info is. Meg egy ilyen szívtiprónál, hogy-hogy nem volt gumi???
2016. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak magamból tudok kiindulni. Én nem mászom rá olyan lányokra, akikben nem találok valami vonzót. Nem gondolom, hogy nem vagy az esete, mert egyértelműen izzott köztetek a levegő, felvitt magához, ha lett volna óvszere, le is fekszetek. Ha nem jönnél be neki legalább begy kicsit, ez nem történt volna meg.

Még azt se lehet mondani, hogy ivott és egy gyors menetet akart valakivel.

Arra nem tudok válaszolni, miért mondja a barátainak, hogy nem vagy az esete. Ezt csak ő tudná megmondani. Szerintem írj rá és kérdezd meg. 26/f

2016. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha a közelében vagy ilyen hatást gyakorolsz rá de ha eltávolodtok akkor nem is érti miért teszi érdekes. A tettekben amiket át is éltél hülyeség lenne nem hinni de máskor meg másként viselkedik ez mindenkinél jellemző hoyg a környezettől függően más arcokat mutat ezrét a legegyszerübb az lenne ha beszélnél vele.
2016. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok vele beszélni, mivel nem reagál az üzenetemre.. Tudom, hogy ez egy egyértelmű jel, de még mindig ott van a viselkedése, ami elbizonytalanít ha személyesen találkozunk.
2016. szept. 3. 12:52
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
Jaaaj, kiscsillag. Na, így lehet megfordítani az udvarlási szokásokat. Férfitársaim, tanuljunk az esetből.
2016. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Végül mi lett veletek?
2020. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!