Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek kicsi a keze annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kicsi a keze annak kicsi a farka is? Igaz lehet ez az állítás?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy sráccal, minden rendben van vele, de ez aggaszt, hogy lehet hogy kicsi neki. Eddig énis így tapasztaltam, hogy van összefüggés a kézmérettel. Jó most lehet mondani, hogyha szeretem elfogadom, de én a nagyobbhoz vagyok szokva, félek hogy ha szexre kerül a sor nem fogok érezni semmit. Volt már ilyen rossz élményem, szakítás lett a vége. Hogyan derítsem ki, ha lefeküdni még nem szeretnék vele?
2016. szept. 3. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam igaz sajnos :/
2016. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igaz
2016. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a kettőnek nincs egymáshoz köze
2016. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem igaz. Volt egy csapattársam, aki 160 cm volt egy kis törékeny gyerek, ha kezet fogtunk, majd összetört a keze, de akkora farka volt, hogy a csődörcsikó zavarba jött mellette.

Ez egy buta általánosítás. Ne hagyd el a keze mérete miatt. Ha ennyire számít neked a farka mérete, akkor nyúlj a nadrágjába és verd ki neki. Nem kell lefeküdnöd vele vagy lecumizni.

2016. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kivancsifancsii ***** válasza:
Nálam nem igaz😁
2016. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
láttam már férfit, akinek a nagy marka alól alig lógott ki, nekem kicsit kisebb a kezem, de két marokkal is rá bírok fogni úgy, hogy látszik a vége. Tehát bizonyára nem sok összefüggés van.
2016. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Menj, azt' cumizz le egy lovat, büdös ribizli...
2016. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Egyszer olvastam egy cikket erről: a csontok mérete az egész testben összefüggést mutat egymással (pl. ismert tény, hogy az alkar hossza mindig megegyezik a talp hosszával), de a csontot nem tartalmazó szervekre, tehát az ajkakra, orra, nemi szervekre, mellre ez nincs hatással.
2016. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én eddig azt tapasztaltam hogy akinek hosszu ujjai vannak annak lenn is elég hosszu
2016. szept. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!