Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy olyan kicsi kukis férfiegyeddel találkoztatál vagy egy buliban, vagy egy randi után, hogy inkább nemet mondtál az etyepetyére?

Figyelt kérdés
ha igen, milyen körülmények között, hogy mondtál nemet neki?
2016. szept. 1. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt olyan hogy kisebb volt neki állva mint egy ajtó kilincs.. Nem mondtam nemet.. Bár nem éreztem semmit.. Vagy hát éreztem hogy motoszkál oda lent de nem volt pofám megkérdezni, hogy " Bent vagy már?? " Pedig eléggé szűk puncival rendelkezem.. Viszont kompenzálta azzal hogy baromira jól tudott nyalni ;)
2016. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondanék rá nemet. Az orbitális nagy bunkóság lenne.
2016. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!