Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha rosszlányokrol elmegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rosszlányokrol elmegyek egy lányhoz ott kötelezö furodni? Vagy jo ha mondom már otthon furodtem?

Figyelt kérdés
nekem ez nem teljesen vilagos h kotelezö e?

2016. szept. 3. 12:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem hiszem hogy kötelező. De akkor tényleg fürödj meg!!
2016. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem a jó lányokhoz mész
2016. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Akkor is közelező, ha a szomszéd házban laksz és még nedves a hajad a zuhanytól.
2016. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
mar nem azért de én fizetek jo pénzt neki nehogy már még furodnom is nála kelljen mér nem jo ha itthon furdok??? fel nem birom fogni am hatha 1 esnek igaza lesz
2016. szept. 3. 12:54
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen kell. Akármilyen retkek azért gondolj bele, hogy beesel az utcáról lehet két napja nem fürdtél túrós fa/sszal és betyárkörtés seggel, lábszagúan akarod megtolni. Ha így akarod keress utcait azok még aljadékabbak, azoknak jó vagy úgy is
2016. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
lehet inkabb nem is megyek itthon is nehezemre esik a furdes most álljak neki furdeni ott is??? nem azert mennék oda
2016. szept. 3. 13:01
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Látod, pont azért, hogy az ilyen önmagukra is igénytelen alakokat kiszűrjék.
2016. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
mi az hogy otthon is nehezedre esik a fürdés akkor tuti nagyon igényes lehetsz nem csoda hogy nincs csajod....
2016. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
ök maguk is igenytelenek söt ök a nöi nem legnagyobb szégyenei, nem értem miért vannak ekkora elvárásaik öruljenek hogy kapnak jo penzt
2016. szept. 3. 13:07
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Így is értelmezheted, meg úgy is, hogy ő nyújt egy szolgáltatást az ilyen szardaraboknak mint te, akiknek még egy dagadt, szőrös trampli sem teszi szét a lábát. Ezért te pénzt adsz neki viszont előtte a keléseidet fertőtleníteni kell
2016. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!