Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pisiszexel ciki előjönni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisiszexel ciki előjönni kapcsolat elején? De mi van ha csak akkor tudok elélvézni ha a csávó lábujjait lepisilem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Fúj...dobnám is a beteg fajtádat ha ilyennel előjönnél
2016. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
94%
valahogy szőrmentén kellene tisztázni
2016. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
És ha lábujjal ujjaz, az is jó? Amúgy hogy tudsz ennyire ellazulni?
2016. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hát ha egyzser ez van inkább játszam meg a sima d..nál az élvezést vagy mi?
2016. szept. 3. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
mi első héten megejtettük
2016. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
az enyémet lepisilhetnéd ^^
2016. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha csak akkor tudsz elélvezni, ha elkezdesz pisilni szex közben, az baj. Teljesen egészséges embernél a fétis csak kiegészítő, nem kötelező elem.


Mindenesetre első randin nem ezzel nyitnék, de ha már megvan a bizalom, akkor szerintem tök mindegy, hogy most, vagy 10 év múlva jön ez elő. Mindenesetre jó toleranciateszt is lehet az ilyesmi - a reakciójából leszűrheted, hogy mennyire megértő a számára furcsa, bizarr dolgokkal szemben, amik a barátnőjénél előjönnek.


(A lábujjas szöveg miatt van egy enyhe gyanúm, hogy trollkérdés, de ha esetleg mégsem, vagy más pisifétises ember is jár erre, azért hátha segít a válaszom.)

2016. szept. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Az enyémet is lepisilhetnéd! 34F
2016. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem olyan gáz, inkább akkor az elején derüljön ki ha ez váló ok lenne, hisz később csak rosszabb lenne:/ de én mondjuk bírnám, én imádnám ha a csajom szeretné a pisis játékokat, a szexben:)
2016. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ZoltanAnglia ***** válasza:
Tobbet irnal? Hogy lepisilhetned a labujat...gondolom ok biszexex mivel nem derult ki ferfi vagy e vagy no.
2018. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!